Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONFEXPELI S.A.
Cod unic de înregistrare RO 1770369 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ01/44/1991
EUIDROONRC.J01/44/1991
Data înființării30.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.569
Profit (Lei)
31.469
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.569 | 31.469 | 2.622 | 73.479 | 276.902 | 201.081 | 407.418 | 0 |
| 2023 | 51.928 | 35.187 | 2.932 | 74.044 | 281.041 | 166.208 | 375.949 | 1 |
| 2022 | 41.888 | 18.979 | 1.582 | 74.671 | 287.991 | 124.757 | 340.762 | 1 |
| 2021 | 46.287 | 32.811 | 2.734 | 61.550 | 186.782 | 196.551 | 321.783 | 1 |
| 2020 | 25.580 | 0 | 0 | 130.159 | 172.404 | 246.728 | 288.973 | 1 |
| 2019 | 50.371 | 0 | 0 | 119.370 | 154.264 | 293.817 | 328.711 | 1 |
| 2018 | 59.927 | 0 | 0 | 129.372 | 163.755 | 301.763 | 336.146 | 1 |
| 2017 | 64.535 | 0 | 0 | 136.495 | 169.852 | 322.083 | 355.440 | 1 |
| 2016 | 62.522 | 23.618 | 1.968 | 135.320 | 182.312 | 463.576 | 510.568 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.72%
Lichiditate curentă
2.74
Viteza rotație active
0.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.72%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.63% | 67.76% | 45.31% | 70.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 37.78% |
| Marjă profit brut | 67.95% | 69.68% | 47.85% | 75.3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.72% | 9.36% | 5.57% | 10.2% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.63% |
| Profit net per salariat | n/a | 35.187 Lei | 18.979 Lei | 32.811 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 23.618 Lei |
Viteza rotație active
0.12
Viteza rotație stocuri
9.09
Durata medie încasare creanțe
651.74 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.12 | 0.12 | 0.1 | 0.12 | 0.06 | 0.11 | 0.13 | 0.13 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 9.09 | 15.8 | 12.74 | 10.43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 651.74 zile | 663.03 zile | 876.18 zile | 625 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 51.928 Lei | 41.888 Lei | 46.287 Lei | 25.580 Lei | 50.371 Lei | 59.927 Lei | 64.535 Lei | 62.522 Lei |
Lichiditate curentă
2.74
Lichiditate imediată
2.65
Pondere active imobilizate
57.93%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.74 | 2.24 | 1.67 | 3.19 | 1.9 | 2.46 | 2.33 | 2.36 | 3.43 |
| Lichiditate imediată | 2.65 | 2.2 | 1.63 | 3.12 | 1.9 | 2.46 | 2.33 | 2.36 | 3.43 |
| Pondere active imobilizate | 57.93% | 62.84% | 69.77% | 48.73% | 41.13% | 34.43% | 35.18% | 34.53% | 28.23% |
| Pondere active circulante | 42.07% | 37.16% | 30.23% | 51.27% | 58.87% | 65.57% | 64.82% | 65.47% | 71.77% |
©Firme.ro