Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAPONE IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare17719095 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/11177/2005
EUIDROONRC.J40/11177/2005
Data înființării23.06.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPotaisa nr. 2, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
40.738
Profit (Lei)
188.094
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.738 | 188.094 | 15.675 | 26.328 | 2.488 | 1.558 | -22.282 | 1 |
| 2023 | 30.098 | 0 | 0 | 222.667 | 4.621 | 7.670 | -210.376 | 1 |
| 2022 | 138.185 | 14.506 | 1.209 | 208.890 | 0 | 10.466 | -198.424 | 1 |
| 2021 | 32.942 | 0 | 0 | 220.930 | 0 | 8.000 | -212.930 | 0 |
| 2020 | 46.423 | 0 | 0 | 203.353 | 4.861 | 4.521 | -193.971 | 1 |
| 2019 | 53.478 | 0 | 0 | 208.597 | 16.528 | 8.883 | -183.186 | 1 |
| 2018 | 71.061 | 0 | 0 | 181.560 | 28.234 | 5.654 | -147.672 | 2 |
| 2017 | 34.040 | 0 | 0 | 124.214 | 3.969 | 8.712 | -111.533 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
461.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-844.15%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
10.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
461.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-844.15%
Profit net per salariat
188.094 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 461.72% | 0% | 10.5% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 466.81% | 0% | 11.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -844.15% | 0% | -7.31% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 188.094 Lei | 0 Lei | 14.506 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
10.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.07 | 2.45 | 13.2 | 4.12 | 4.95 | 2.1 | 2.1 | 2.68 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0.01 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 40.738 Lei | 30.098 Lei | 138.185 Lei | n/a | 46.423 Lei | 53.478 Lei | 35.531 Lei | 34.040 Lei |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
61.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.03 | 0.05 | 0.04 | 0.02 | 0.04 | 0.03 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.03 | 0.05 | 0.04 | 0.02 | 0.04 | 0.03 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 61.49% | 37.6% | 0% | 0% | 51.81% | 65.04% | 83.32% | 31.3% |
| Pondere active circulante | 38.51% | 62.4% | 100% | 100% | 48.19% | 34.96% | 16.68% | 68.7% |
©Firme.ro