Companie
Detalii identificare
Nume firmăARDELEANCA DORA SRL
Cod unic de înregistrare17756514 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005002232134
EUIDROONRC.J2005002232134
Data înființării06.07.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
Adresastr. Constantei nr. 3, Mangalia, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
286.011
Profit (Lei)
173.287
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 286.011 | 173.287 | 14.441 | 12.655 | 157.959 | 45.592 | 190.896 | 1 |
| 2023 | 265.452 | 156.169 | 13.014 | 5.381 | 161.487 | 119.004 | 275.110 | 2 |
| 2022 | 265.452 | 141.871 | 11.823 | 10.753 | 169.922 | 22.271 | 181.440 | 2 |
| 2021 | 276.148 | 207.806 | 17.317 | 2.766 | 146.876 | 95.459 | 239.569 | 1 |
| 2020 | 277.371 | 162.844 | 13.570 | 26.328 | 148.314 | 509.777 | 631.763 | 1 |
| 2019 | 263.484 | 142.513 | 11.876 | 51.556 | 144.832 | 357.878 | 468.918 | 2 |
| 2018 | 205.356 | 113.836 | 9.486 | 71.245 | 146.409 | 251.241 | 326.405 | 1 |
| 2017 | 117.490 | 41.342 | 3.445 | 60.758 | 147.429 | 125.898 | 212.569 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
60.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.78%
Lichiditate curentă
3.6
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
60.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.78%
Profit net per salariat
173.287 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 60.59% | 58.83% | 53.45% | 75.25% | 58.71% | 54.09% | 55.43% | 35.19% |
| Marjă profit brut | 61.57% | 59.71% | 54.34% | 76.23% | 59.69% | 55.09% | 56.43% | 36.19% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.78% | 56.77% | 78.19% | 86.74% | 25.78% | 30.39% | 34.88% | 19.45% |
| Profit net per salariat | 173.287 Lei | 78.085 Lei | 70.936 Lei | 207.806 Lei | 162.844 Lei | 71.257 Lei | 113.836 Lei | 41.342 Lei |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 0.95 | 1.38 | 1.14 | 0.42 | 0.52 | 0.52 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 120.61 | 120.61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 97.77 zile | 0.02 zile | 0 zile | 2.22 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 286.011 Lei | 132.726 Lei | 132.726 Lei | 276.148 Lei | 277.371 Lei | 131.742 Lei | 205.356 Lei | 117.490 Lei |
Lichiditate curentă
3.6
Lichiditate imediată
3.6
Pondere active imobilizate
77.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.6 | 22.12 | 2.07 | 34.51 | 19.36 | 6.94 | 3.53 | 2.07 |
| Lichiditate imediată | 3.6 | 21.71 | 1.87 | 34.51 | 19.36 | 6.94 | 3.53 | 2.07 |
| Pondere active imobilizate | 77.6% | 57.57% | 88.41% | 60.61% | 22.54% | 28.81% | 36.82% | 53.94% |
| Pondere active circulante | 22.4% | 42.43% | 11.59% | 39.39% | 77.46% | 71.19% | 63.18% | 46.06% |
©Firme.ro