Companie
Detalii identificare
Nume firmăROXICAM-SAV SRL
Cod unic de înregistrare RO 17876758 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005001531034
EUIDROONRC.J2005001531034
Data înființării17.08.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaGodeni, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
106.623
Profit (Lei)
6.322
Număr angajați
0
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106.623 | 6.322 | 527 | 79.909 | 0 | 45.256 | -34.653 | 0 |
| 2024 | 86.661 | 8.305 | 692 | 88.463 | 0 | 47.488 | -40.975 | 0 |
| 2023 | 82.215 | 4.762 | 397 | 76.000 | 0 | 26.720 | -49.280 | 0 |
| 2022 | 79.172 | 4.944 | 412 | 83.686 | 0 | 29.645 | -54.041 | 0 |
| 2021 | 85.915 | 29.164 | 2.430 | 110.332 | 0 | 51.347 | -58.985 | 0 |
| 2020 | 128.451 | 1.668 | 139 | 142.726 | 2.252 | 52.325 | -88.149 | 1 |
| 2019 | 131.505 | 10.388 | 866 | 161.437 | 2.671 | 68.949 | -89.817 | 1 |
| 2018 | 132.146 | 0 | 0 | 132.150 | 4.040 | 27.905 | -100.205 | 2 |
| 2017 | 112.994 | 0 | 0 | 126.931 | 30.641 | 38.920 | -57.370 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.24%
Lichiditate curentă
0.57
Viteza rotație active
2.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.24%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.93% | 9.58% | 5.79% | 6.24% | 33.95% | 1.3% | 7.9% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.06% | 11.41% | 6.9% | 9.24% | 34.83% | 4.22% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -18.24% | -20.27% | -9.66% | -9.15% | -49.44% | -1.89% | -11.57% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.668 Lei | 10.388 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.36
Viteza rotație stocuri
3.1
Durata medie încasare creanțe
-1.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.36 | 1.82 | 3.08 | 2.67 | 1.67 | 2.35 | 1.84 | 4.14 | 1.62 |
| Viteza rotație stocuri | 3.1 | 2.72 | 3.6 | 2.76 | 1.79 | 2.53 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -1.89 zile | -3.21 zile | 5.8 zile | 3.67 zile | 10.65 zile | 2.26 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 128.451 Lei | 131.505 Lei | 66.073 Lei | 56.497 Lei |
Lichiditate curentă
0.57
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.57 | 0.54 | 0.35 | 0.35 | 0.47 | 0.37 | 0.43 | 0.21 | 0.31 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.18 | 0.05 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.43 | 0.21 | 0.31 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.13% | 3.73% | 12.65% | 44.05% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 95.87% | 96.27% | 87.35% | 55.95% |
©Firme.ro