Companie
Detalii identificare
Nume firmăCSISZER PRODCOM SRL
Cod unic de înregistrare17883275 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005000832194
EUIDROONRC.J2005000832194
Data înființării19.08.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaArmăşeni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
173.929
Profit (Lei)
14.559
Număr angajați
0
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 173.929 | 14.559 | 1.213 | 43.380 | 0 | 84.163 | 40.783 | 0 |
| 2023 | 171.885 | 37.216 | 3.101 | 17.091 | 0 | 43.315 | 26.224 | 1 |
| 2022 | 176.150 | 28.818 | 2.402 | 50.984 | 0 | 39.992 | -10.992 | 1 |
| 2021 | 100.791 | 6.254 | 521 | 48.608 | 0 | 8.798 | -39.810 | 1 |
| 2020 | 23.161 | 0 | 0 | 52.710 | 0 | 6.497 | -46.064 | 1 |
| 2019 | 118.570 | 0 | 0 | 46.691 | 0 | 6.309 | -40.233 | 1 |
| 2018 | 101.101 | 0 | 0 | 38.000 | 0 | 15.145 | -22.855 | 1 |
| 2017 | 64.890 | 0 | 0 | 37.949 | 0 | 19.925 | -17.728 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.7%
Lichiditate curentă
1.94
Viteza rotație active
2.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.7%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.37% | 21.65% | 16.36% | 6.2% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.77% | 22.74% | 17.21% | 7.21% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 35.7% | 100% | -262.17% | -15.71% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 37.216 Lei | 28.818 Lei | 6.254 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.07
Viteza rotație stocuri
2.47
Durata medie încasare creanțe
17.84 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.07 | 3.97 | 4.4 | 11.46 | 3.56 | 18.79 | 6.68 | 3.26 |
| Viteza rotație stocuri | 2.47 | 6.2 | 6.19 | 18.41 | 3.96 | 42.91 | 7.52 | 3.34 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.84 zile | 19.43 zile | 11.05 zile | 0.49 zile | 0.02 zile | 0.06 zile | 0.07 zile | 0.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 171.885 Lei | 176.150 Lei | 100.791 Lei | 23.161 Lei | 118.570 Lei | 101.101 Lei | 64.890 Lei |
Lichiditate curentă
1.94
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.94 | 2.53 | 0.78 | 0.18 | 0.12 | 0.14 | 0.4 | 0.53 |
| Lichiditate imediată | 0.32 | 0.91 | 0.23 | 0.07 | 0.01 | 0.08 | 0.04 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro