Companie
Detalii identificare
Nume firmăSELECT 2005 SRL
Cod unic de înregistrare17899514 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3102/2005
EUIDROONRC.J12/3102/2005
Data înființării25.08.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 89, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
138.714
Profit (Lei)
32.690
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138.714 | 32.690 | 2.724 | 88.382 | 407 | 150.522 | 87.567 | 1 |
| 2023 | 127.771 | 67.139 | 5.595 | 112.477 | 768 | 148.361 | 74.377 | 1 |
| 2022 | 22.716 | 3.263 | 272 | 14 | 1.547 | 5.705 | 7.238 | 0 |
| 2021 | 48.004 | 16.711 | 1.393 | 14.075 | 2.082 | 38.968 | 26.975 | 0 |
| 2020 | 44.673 | 26.314 | 2.193 | 28.710 | 1.333 | 61.640 | 34.263 | 0 |
| 2019 | 73.604 | 35.094 | 2.925 | 33.921 | 5.333 | 62.538 | 33.950 | 0 |
| 2018 | 35.365 | 17.716 | 1.476 | 19.434 | 9.333 | 8.957 | -1.144 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 18.892 | 0 | 32 | -18.860 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.33%
Lichiditate curentă
1.7
Viteza rotație active
0.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.33%
Profit net per salariat
32.690 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.57% | 52.55% | 14.36% | 34.81% | 58.9% | 47.68% | 50.09% | 0% |
| Marjă profit brut | 24.47% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.33% | 90.27% | 45.08% | 61.95% | 76.8% | 100% | -1548.6% | 0% |
| Profit net per salariat | 32.690 Lei | 67.139 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 17.716 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
369.61 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.92 | 0.86 | 3.13 | 1.17 | 0.71 | 1.08 | 1.93 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 369.61 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 138.714 Lei | 127.771 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 35.365 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.7
Lichiditate imediată
1.7
Pondere active imobilizate
0.27%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.7 | 1.32 | 407.5 | 2.77 | 2.15 | 1.84 | 0.46 | 0 |
| Lichiditate imediată | 1.7 | 1.32 | 407.5 | 2.77 | 2.15 | 1.84 | 0.46 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0.27% | 0.51% | 21.33% | 5.07% | 2.12% | 7.86% | 51.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.73% | 99.49% | 78.67% | 94.93% | 97.88% | 92.14% | 48.97% | 100% |
©Firme.ro