Companie
Detalii identificare
Nume firmăCIUTA TUR SRL
Cod unic de înregistrare17910094 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005001838056
EUIDROONRC.J2005001838056
Data înființării30.08.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5590
Această clasă include asigurarea cazării temporare sau de lungă durată în camere cu unul sau mai multe paturi sau dormitoare pentru studenţi, lucrători sezonieri şi alte persoane. Această clasă include:
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateAlte servicii de cazare
Informații de contact
AdresaBăile 1 Mai nr. 92B, Haieu, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
392.965
Profit (Lei)
-116.596
Număr angajați
3
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.965 | -116.596 | -9.716 | 339.162 | 455.077 | 11.290 | -54.156 | 3 |
| 2024 | 269.830 | -20.075 | -1.673 | 210.828 | 460.801 | 20.580 | 62.439 | 2 |
| 2023 | 272.226 | 0 | 0 | 201.092 | 307.749 | 20.950 | -92.084 | 3 |
| 2022 | 277.425 | 72.307 | 6.026 | 95.971 | 303.536 | 120.202 | 96.500 | 3 |
| 2021 | 154.365 | 18.556 | 1.546 | 93.550 | 304.096 | 56.139 | 23.841 | 4 |
| 2020 | 142.192 | 42.401 | 3.533 | 70.656 | 301.994 | 28.368 | 5.285 | 4 |
| 2019 | 212.809 | 54.491 | 4.541 | 101.119 | 313.571 | 7.579 | -37.116 | 4 |
| 2018 | 188.483 | 39.890 | 3.324 | 158.478 | 325.148 | 5.781 | -91.607 | 4 |
| 2017 | 126.136 | 3.541 | 295 | 202.875 | 336.725 | 3.661 | -131.497 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-29.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-29.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-38.865 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -29.67% | -7.44% | 0% | 26.06% | 12.02% | 29.82% | 25.61% | 21.16% | 2.81% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 26.91% | 12.72% | 30.67% | 26.61% | 22.18% | 3.8% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -32.15% | 0% | 74.93% | 77.83% | 100% | -146.81% | -43.54% | -2.69% |
| Profit net per salariat | -38.865 Lei | -10.038 Lei | 0 Lei | 24.102 Lei | 4.639 Lei | 10.600 Lei | 13.623 Lei | 9.973 Lei | 1.180 Lei |
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
324.76
Durata medie încasare creanțe
8.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.84 | 0.56 | 0.83 | 0.65 | 0.43 | 0.43 | 0.66 | 0.57 | 0.37 |
| Viteza rotație stocuri | 324.76 | 0 | 0 | 87.35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.17 zile | 9.87 zile | 9.89 zile | 6.78 zile | 2.61 zile | 2.56 zile | 3.68 zile | 4.84 zile | -0.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 130.988 Lei | 134.915 Lei | 90.742 Lei | 92.475 Lei | 38.591 Lei | 35.548 Lei | 53.202 Lei | 47.121 Lei | 42.045 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
97.58%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.1 | 0.1 | 1.25 | 0.6 | 0.4 | 0.07 | 0.04 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.1 | 0.1 | 1.22 | 0.6 | 0.4 | 0.07 | 0.04 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 97.58% | 95.72% | 93.63% | 71.63% | 84.42% | 91.41% | 97.64% | 98.25% | 98.92% |
| Pondere active circulante | 2.42% | 4.28% | 6.37% | 28.37% | 15.58% | 8.59% | 2.36% | 1.75% | 1.08% |
©Firme.ro