Companie
Detalii identificare
Nume firmăHBRO SRL
Cod unic de înregistrare RO 17923647 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/1547/2005
EUIDROONRC.J26/1547/2005
Data înființării02.09.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
Adresastr. Agricultorilor nr. 1107, Sîngeorgiu De Mureş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
26.844
Profit (Lei)
-190.048
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.844 | -190.048 | -15.837 | 7.864.408 | 2.189.469 | 2.444.933 | -3.230.006 | 1 |
| 2023 | 26.752 | -162.760 | -13.563 | 7.755.170 | 2.189.469 | 2.525.743 | -3.039.958 | 1 |
| 2022 | 35.617 | -1.239.054 | -103.255 | 7.608.617 | 2.189.469 | 2.541.950 | -2.877.198 | 1 |
| 2021 | 358.443 | -1.745.990 | -145.499 | 6.296.098 | 2.189.469 | 2.468.485 | -1.638.144 | 1 |
| 2020 | 1.383.761 | -271.458 | -22.622 | 1.376.900 | 2.327.784 | 4.828.577 | 5.779.461 | 4 |
| 2019 | 6.427.489 | 1.770.567 | 147.547 | 3.934.532 | 3.677.944 | 6.366.423 | 6.109.835 | 6 |
| 2018 | 5.577.983 | 1.671.012 | 139.251 | 4.187.626 | 2.428.874 | 6.167.153 | 4.408.401 | 5 |
| 2017 | 2.680.628 | 1.205.692 | 100.474 | 3.497.601 | 2.199.261 | 4.035.729 | 2.737.389 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-707.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.88%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-707.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.88%
Profit net per salariat
-190.048 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -707.97% | -608.4% | -3478.83% | -487.1% | -19.62% | 27.55% | 29.96% | 44.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 33.01% | 30.9% | 53.55% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.88% | 5.35% | 43.06% | 100% | -4.7% | 28.98% | 37.91% | 44.05% |
| Profit net per salariat | -190.048 Lei | -162.760 Lei | -1.239.054 Lei | -1.745.990 Lei | -67.865 Lei | 295.095 Lei | 334.202 Lei | 241.138 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
33053.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.08 | 0.19 | 0.64 | 0.65 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2568.94 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33053.62 zile | 33930.16 zile | 25810.57 zile | 2498.08 zile | 1097.82 zile | 284.64 zile | 374.73 zile | 536.58 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 26.844 Lei | 26.752 Lei | 35.617 Lei | 358.443 Lei | 345.940 Lei | 1.071.248 Lei | 1.115.597 Lei | 536.126 Lei |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
47.24%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 0.33 | 0.33 | 0.39 | 3.51 | 1.62 | 1.47 | 1.15 |
| Lichiditate imediată | 0.31 | 0.33 | 0.33 | 0.39 | 3.51 | 1.62 | 1.47 | 1.15 |
| Pondere active imobilizate | 47.24% | 46.43% | 46.28% | 47% | 32.53% | 36.62% | 28.26% | 35.27% |
| Pondere active circulante | 52.76% | 53.57% | 53.72% | 53% | 67.47% | 63.38% | 71.74% | 64.73% |
©Firme.ro