Companie
Detalii identificare
Nume firmăD & S POPASUL PĂSTRĂVUL SRL
Cod unic de înregistrare RO 17995945 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/1253/2005
EUIDROONRC.J33/1253/2005
Data înființării29.09.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
Adresacom. Pojorâta nr. 7, Valea Putnei, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
98.312
Profit (Lei)
-23.194
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98.312 | -23.194 | -1.933 | 98.643 | 0 | 10.859 | -87.784 | 1 |
| 2023 | 347.718 | 0 | 0 | 104.081 | 6.132 | 33.358 | -64.591 | 1 |
| 2022 | 383.400 | 1.939 | 162 | 102.054 | 7.577 | 44.302 | -50.175 | 1 |
| 2021 | 374.152 | 14.689 | 1.224 | 86.666 | 1.785 | 32.767 | -52.114 | 1 |
| 2020 | 402.372 | 25.605 | 2.134 | 94.465 | 0 | 27.663 | -66.802 | 1 |
| 2019 | 199.043 | 0 | 0 | 144.854 | 0 | 52.446 | -92.408 | 2 |
| 2018 | 104.203 | 0 | 0 | 98.301 | 0 | 10.167 | -88.134 | 2 |
| 2017 | 113.509 | 2.989 | 249 | 82.549 | 0 | 7.637 | -74.912 | 1 |
Marja profit net
-23.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.42%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
9.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-23.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.42%
Profit net per salariat
-23.194 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -23.59% | 0% | 0.51% | 3.93% | 6.36% | 0% | 0% | 2.63% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.51% | 4.61% | 7.15% | 0% | 0% | 3.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.42% | 0% | -3.86% | -28.19% | -38.33% | 0% | 0% | -3.99% |
| Profit net per salariat | -23.194 Lei | 0 Lei | 1.939 Lei | 14.689 Lei | 25.605 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 2.989 Lei |
Viteza rotație active
9.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
27.72 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.05 | 8.81 | 7.39 | 10.83 | 14.55 | 3.8 | 10.25 | 14.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 13.21 | 15.41 | 13.7 | 18.2 | 3.95 | 11.57 | 16.5 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.72 zile | 0.02 zile | 0 zile | 0 zile | 1.64 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.312 Lei | 347.718 Lei | 383.400 Lei | 374.152 Lei | 402.372 Lei | 99.522 Lei | 52.102 Lei | 113.509 Lei |
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate