Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIKY CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare18020922 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005002463084
EUIDROONRC.J2005002463084
Data înființării07.10.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaSâmbata De Jos, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
83.147
Profit (Lei)
21.455
Număr angajați
0
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.147 | 21.455 | 1.788 | 135.567 | 0 | 44.066 | -91.501 | 0 |
| 2023 | 57.625 | 5.203 | 434 | 143.475 | 0 | 30.519 | -112.956 | 1 |
| 2022 | 46.868 | 308 | 26 | 133.547 | 0 | 15.388 | -118.159 | 1 |
| 2021 | 55.004 | 0 | 0 | 121.610 | 0 | 3.143 | -118.467 | 1 |
| 2020 | 43.959 | 0 | 0 | 111.939 | 0 | 6.389 | -105.550 | 1 |
| 2019 | 66.010 | 0 | 0 | 100.456 | 0 | 1.865 | -98.591 | 1 |
| 2018 | 44.135 | 0 | 0 | 89.045 | 0 | 5.011 | -84.034 | 1 |
| 2017 | 50.336 | 0 | 0 | 69.822 | 0 | 3.834 | -65.988 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
25.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-23.45%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
1.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
25.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-23.45%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 25.8% | 9.03% | 0.66% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 30.72% | 10.75% | 2.78% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -23.45% | -4.61% | -0.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 5.203 Lei | 308 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.89
Viteza rotație stocuri
15.22
Durata medie încasare creanțe
0.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.89 | 1.89 | 3.05 | 17.5 | 6.88 | 35.39 | 8.81 | 13.13 |
| Viteza rotație stocuri | 15.22 | 3.1 | 4 | 26.7 | 38.56 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.4 zile | 0.02 zile | 0.35 zile | 1.02 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 57.625 Lei | 46.868 Lei | 55.004 Lei | 43.959 Lei | 66.010 Lei | 44.135 Lei | 50.336 Lei |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.21 | 0.12 | 0.03 | 0.06 | 0.02 | 0.06 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.28 | 0.08 | 0.03 | 0.01 | 0.05 | 0.02 | 0.06 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro