Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONT SERVICE MARIANA SRL
Cod unic de înregistrare RO 18078150 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/2649/2005
EUIDROONRC.J22/2649/2005
Data înființării27.10.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaB-Dul Dacia nr. 49, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
842.386
Profit (Lei)
7.765
Număr angajați
3
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 842.386 | 7.765 | 647 | 160.568 | 122.865 | 264.204 | 226.501 | 3 |
| 2024 | 906.774 | 36.700 | 3.058 | 168.304 | 127.865 | 259.175 | 218.736 | 3 |
| 2023 | 795.633 | 74.929 | 6.244 | 90.721 | 63.929 | 1.116.681 | 1.089.889 | 3 |
| 2022 | 664.635 | 27.700 | 2.308 | 78.551 | 53.720 | 1.078.790 | 1.053.959 | 2 |
| 2021 | 413.334 | 13.327 | 1.111 | 41.092 | 0 | 1.197.351 | 1.156.259 | 2 |
| 2020 | 340.740 | 162.342 | 13.529 | 11.054 | 0 | 1.153.986 | 1.142.932 | 1 |
| 2019 | 295.857 | 122.167 | 10.181 | 11.817 | 0 | 992.408 | 980.591 | 1 |
| 2018 | 288.350 | 201.499 | 16.792 | 8.497 | 0 | 866.921 | 858.424 | 1 |
| 2017 | 218.368 | 97.432 | 8.119 | 10.613 | 0 | 667.538 | 656.925 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.43%
Lichiditate curentă
1.65
Viteza rotație active
2.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.43%
Profit net per salariat
2.588 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.92% | 4.05% | 9.42% | 4.17% | 3.22% | 47.64% | 41.29% | 69.88% | 44.62% |
| Marjă profit brut | 3.45% | 6.73% | 10.42% | 5.18% | 4.22% | 48.64% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.43% | 16.78% | 6.87% | 2.63% | 1.15% | 14.2% | 12.46% | 23.47% | 14.83% |
| Profit net per salariat | 2.588 Lei | 12.233 Lei | 24.976 Lei | 13.850 Lei | 6.664 Lei | 162.342 Lei | 122.167 Lei | 201.499 Lei | 97.432 Lei |
Viteza rotație active
2.18
Viteza rotație stocuri
1222.62
Durata medie încasare creanțe
66.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.18 | 2.34 | 0.67 | 0.59 | 0.35 | 0.3 | 0.3 | 0.33 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 1222.62 | 1317.99 | 1156.44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 66.94 zile | 82.36 zile | 431.32 zile | 530.7 zile | 914.03 zile | 1067.74 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 280.795 Lei | 302.258 Lei | 265.211 Lei | 332.318 Lei | 206.667 Lei | 340.740 Lei | 295.857 Lei | 288.350 Lei | 218.368 Lei |
Lichiditate curentă
1.65
Lichiditate imediată
1.64
Pondere active imobilizate
31.74%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.65 | 1.54 | 12.31 | 13.73 | 29.14 | 104.4 | 83.98 | 102.03 | 62.9 |
| Lichiditate imediată | 1.64 | 1.54 | 12.3 | 13.73 | 29.14 | 104.4 | 83.98 | 102.03 | 62.9 |
| Pondere active imobilizate | 31.74% | 33.04% | 5.41% | 4.74% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 68.26% | 66.96% | 94.59% | 95.26% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro