Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLYMAR SRL
Cod unic de înregistrare18168946 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4154/2005
EUIDROONRC.J12/4154/2005
Data înființării28.11.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaClăbucet nr. 11, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
72.148
Profit (Lei)
-15.756
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.148 | -15.756 | -1.313 | 1.502 | 0 | 26.458 | 24.956 | 1 |
| 2023 | 137.540 | 37.670 | 3.139 | 3.461 | 0 | 69.173 | 65.712 | 1 |
| 2022 | 71.087 | 630 | 53 | 521 | 2.611 | 25.952 | 28.042 | 1 |
| 2021 | 95.923 | 1.193 | 99 | 2.515 | 25.083 | 4.844 | 27.412 | 1 |
| 2020 | 88.983 | 942 | 79 | 33.556 | 57.083 | 2.692 | 26.219 | 1 |
| 2019 | 161.071 | 24.253 | 2.021 | 15.543 | 39.472 | 1.349 | 25.278 | 2 |
| 2018 | 107.702 | 0 | 0 | 5.169 | 0 | 6.194 | 1.025 | 1 |
| 2017 | 103.035 | 0 | 0 | 4.492 | 8.385 | 2.626 | 6.519 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-21.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-63.14%
Lichiditate curentă
17.62
Viteza rotație active
2.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-21.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-63.14%
Profit net per salariat
-15.756 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -21.84% | 27.39% | 0.89% | 1.24% | 1.06% | 15.06% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 28.31% | 3.84% | 3.99% | 2.27% | 16.08% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -63.14% | 57.33% | 2.25% | 4.35% | 3.59% | 95.95% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -15.756 Lei | 37.670 Lei | 630 Lei | 1.193 Lei | 942 Lei | 12.127 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.73
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
112.57 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.73 | 1.99 | 2.49 | 3.21 | 1.49 | 3.95 | 17.39 | 9.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 112.57 zile | 174.55 zile | 90.19 zile | 0 zile | 1.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.148 Lei | 137.540 Lei | 71.087 Lei | 95.923 Lei | 88.983 Lei | 80.536 Lei | 107.702 Lei | 103.035 Lei |
Lichiditate curentă
17.62
Lichiditate imediată
17.62
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.62 | 19.99 | 49.81 | 1.93 | 0.08 | 0.09 | 1.2 | 0.58 |
| Lichiditate imediată | 17.62 | 19.99 | 49.81 | 1.93 | 0.08 | 0.09 | 1.2 | 0.58 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 9.14% | 83.81% | 95.5% | 96.7% | 0% | 76.15% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 90.86% | 16.19% | 4.5% | 3.3% | 100% | 23.85% |
©Firme.ro