Companie
Detalii identificare
Nume firmăAQUA VID S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 18242198 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/21650/2005
EUIDROONRC.J40/21650/2005
Data înființării22.12.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3700
Această clasă include:
-exploatarea sistemelor de canalizare sau a instalaţiilor de epurare -colectarea şi transportul apelor uzate menajere sau industriale provenite de la unul sau mai mulţi utilizatori, precum şi a apei de ploaie, prin reţele de canalizare, canale colectoare, cisterne şi alte mijloace de transport (vehicule de vidanjare etc.) -golirea şi curăţarea haznalelor şi foselor septice, a jgheaburilor şi puţurilor de canalizare; întreţinerea toaletelor chimice -epurarea apelor uzate (incluzând apa uzată menajeră şi industrială, apa din bazinele de înot) prin procese fizice, chimice şi biologice, ca : diluarea, separarea, filtrarea, sedimentarea etc. -întreţinerea canalelor colectoare şi de drenaj, inclusiv canalele de scurgere Această clasă exclude: -decontaminarea apelor de la suprafaţă sau din subteran, la locul poluării,
3900 -curăţarea şi deblocarea conductelor colectoare din construcţii,
4322
-exploatarea sistemelor de canalizare sau a instalaţiilor de epurare -colectarea şi transportul apelor uzate menajere sau industriale provenite de la unul sau mai mulţi utilizatori, precum şi a apei de ploaie, prin reţele de canalizare, canale colectoare, cisterne şi alte mijloace de transport (vehicule de vidanjare etc.) -golirea şi curăţarea haznalelor şi foselor septice, a jgheaburilor şi puţurilor de canalizare; întreţinerea toaletelor chimice -epurarea apelor uzate (incluzând apa uzată menajeră şi industrială, apa din bazinele de înot) prin procese fizice, chimice şi biologice, ca : diluarea, separarea, filtrarea, sedimentarea etc. -întreţinerea canalelor colectoare şi de drenaj, inclusiv canalele de scurgere Această clasă exclude: -decontaminarea apelor de la suprafaţă sau din subteran, la locul poluării,
3900 -curăţarea şi deblocarea conductelor colectoare din construcţii,
4322
Industrie
Distribuţia apei; salubritate, gestionarea deşeurilor, activităţi de decontaminare
SectorColectarea si epurarea apelor uzate
Obiect activitateColectarea si epurarea apelor uzate
Informații de contact
Adresastr. Badea Cârţan nr. 41-43, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
152.841
Profit (Lei)
9.823
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152.841 | 9.823 | 819 | 235.689 | 0 | 47.182 | -188.507 | 1 |
| 2023 | 88.459 | 0 | 0 | 233.049 | 0 | 34.720 | -198.329 | 2 |
| 2022 | 76.960 | 0 | 0 | 164.358 | 1.401 | 19.143 | -143.814 | 2 |
| 2021 | 71.320 | 11.810 | 984 | 133.726 | 4.762 | 44.217 | -84.747 | 2 |
| 2020 | 94.900 | 0 | 0 | 182.875 | 8.123 | 78.195 | -96.557 | 2 |
| 2019 | 100.484 | 0 | 0 | 165.173 | 0 | 166.339 | 1.166 | 2 |
| 2018 | 65.800 | 0 | 0 | 137.178 | 0 | 148.936 | 13.473 | 2 |
| 2017 | 78.605 | 0 | 0 | 102.747 | 0 | 151.172 | 48.483 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.21%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
3.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.21%
Profit net per salariat
9.823 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.43% | 0% | 0% | 16.56% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.74% | 0% | 0% | 18.4% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.21% | 0% | 0% | -13.94% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 9.823 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.905 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
33.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.24 | 2.55 | 3.75 | 1.46 | 1.1 | 0.6 | 0.44 | 0.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54.97 | 48.56 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33.47 zile | 30.89 zile | 27.77 zile | 15.35 zile | 152.02 zile | 501.14 zile | 716.03 zile | 588.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 152.841 Lei | 44.230 Lei | 38.480 Lei | 35.660 Lei | 47.450 Lei | 50.242 Lei | 32.900 Lei | 39.303 Lei |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.15 | 0.12 | 0.33 | 0.43 | 1.01 | 1.09 | 1.47 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 0.15 | 0.12 | 0.33 | 0.43 | 1 | 1.08 | 1.47 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 6.82% | 9.72% | 9.41% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 93.18% | 90.28% | 90.59% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro