Companie
Detalii identificare
Nume firmăANTIK-STYL SRL
Cod unic de înregistrare18300027 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/33/2006
EUIDROONRC.J39/33/2006
Data înființării20.01.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
Adresastr. Panduri nr. 5, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
130.106
Profit (Lei)
-46.338
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 130.106 | -46.338 | -3.862 | 470.691 | 79.969 | 52.905 | -337.817 | 1 |
| 2023 | 120.370 | 0 | 0 | 439.836 | 79.969 | 68.388 | -291.479 | 1 |
| 2022 | 113.123 | 0 | 0 | 386.947 | 79.969 | 58.188 | -248.790 | 1 |
| 2021 | 123.393 | 0 | 0 | 341.171 | 79.969 | 52.816 | -208.386 | 1 |
| 2020 | 128.738 | 0 | 0 | 320.841 | 79.969 | 61.562 | -175.829 | 1 |
| 2019 | 110.575 | 0 | 0 | 289.579 | 79.969 | 52.189 | -157.421 | 1 |
| 2018 | 108.716 | 0 | 0 | 267.392 | 79.969 | 33.193 | -154.230 | 1 |
| 2017 | 100.189 | 0 | 0 | 244.191 | 79.969 | 16.890 | -147.332 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-35.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.72%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
0.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-35.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.72%
Profit net per salariat
-46.338 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -35.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.72% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -46.338 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.98
Viteza rotație stocuri
2.56
Durata medie încasare creanțe
1.25 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.98 | 0.81 | 0.82 | 0.93 | 0.91 | 0.84 | 0.96 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 2.56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.25 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 130.106 Lei | 120.370 Lei | 113.123 Lei | 123.393 Lei | 128.738 Lei | 110.575 Lei | 108.716 Lei | 100.189 Lei |
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
60.18%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.11 | 0.16 | 0.15 | 0.15 | 0.19 | 0.18 | 0.12 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.16 | 0.15 | 0.15 | 0.19 | 0.18 | 0.12 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 60.18% | 53.9% | 57.88% | 60.22% | 56.5% | 60.51% | 70.67% | 82.56% |
| Pondere active circulante | 39.82% | 46.1% | 42.12% | 39.78% | 43.5% | 39.49% | 29.33% | 17.44% |
©Firme.ro