Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUKMAR SRL
Cod unic de înregistrare RO 18378875 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006000108382
EUIDROONRC.J2006000108382
Data înființării14.02.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaPetrişor nr. 7, Loc. Râmnicu Vâlcea | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
523.485
Profit (Lei)
17.235
Număr angajați
5
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 523.485 | 17.235 | 1.436 | 243.340 | 57.604 | 47.598 | -138.138 | 5 |
| 2023 | 595.907 | 0 | 0 | 397.986 | 194.488 | 38.399 | -153.743 | 6 |
| 2022 | 285.385 | 0 | 0 | 106.575 | 55.977 | 19.763 | -27.179 | 11 |
| 2021 | 206.473 | 13.721 | 1.143 | 24.336 | 31.503 | 17.970 | 27.774 | 7 |
| 2020 | 59.977 | 4.044 | 337 | 5.712 | 0 | 19.765 | 14.053 | 2 |
| 2019 | 161.570 | 47.281 | 3.940 | 8.510 | 0 | 18.519 | 10.009 | 5 |
| 2018 | 105.208 | 0 | 0 | 47.978 | 0 | 10.707 | -37.271 | 4 |
| 2017 | 8.579 | 0 | 0 | 33.541 | 0 | 7.579 | -25.962 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.48%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
4.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.48%
Profit net per salariat
3.447 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.29% | 0% | 0% | 6.65% | 6.74% | 29.26% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.98% | 0% | 0% | 6.96% | 7.44% | 30.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12.48% | 0% | 0% | 49.4% | 28.78% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 3.447 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.960 Lei | 2.022 Lei | 9.456 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.98
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
20.21 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.98 | 2.56 | 3.77 | 4.17 | 3.03 | 8.72 | 9.83 | 1.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 16.25 | 13.84 | 3.31 | 19.22 | 15.44 | 1.77 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.21 zile | 2.09 zile | 1.28 zile | 1.77 zile | 0 zile | 0.16 zile | 0.24 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 104.697 Lei | 99.318 Lei | 25.944 Lei | 29.496 Lei | 29.989 Lei | 32.314 Lei | 26.302 Lei | 4.290 Lei |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
54.76%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.1 | 0.19 | 0.74 | 3.46 | 2.18 | 0.22 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 0.1 | 0.02 | 0.13 | 0.29 | 1.19 | 0.08 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 54.76% | 83.51% | 73.91% | 63.68% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 45.24% | 16.49% | 26.09% | 36.32% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro