Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAST FORWARD SOLUTIONS SRL
Cod unic de înregistrare RO 18466039 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4016/2006
EUIDROONRC.J40/4016/2006
Data înființării10.03.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
130.689
Profit (Lei)
882.482
Număr angajați
0
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.689 | 882.482 | 73.540 | 115.441 | 5.280 | 3.395.778 | 3.285.617 | 0 |
| 2024 | 23.364 | 2.445.146 | 203.762 | 823.882 | 6.303 | 3.520.714 | 2.703.135 | 0 |
| 2023 | 19.888 | 59.659 | 4.972 | 64.656 | 7.327 | 1.065.317 | 1.007.988 | 1 |
| 2022 | 242.015 | 948.089 | 79.007 | 137.568 | 8.351 | 1.077.546 | 948.329 | 2 |
| 2021 | 39.460 | 1.419.352 | 118.279 | 74.746 | 9.431 | 2.638.170 | 2.572.869 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 59.405 | 43.006 | 1.590.913 | 1.574.570 | 1 |
| 2019 | 409.808 | 301.330 | 25.111 | 95.739 | 73.600 | 3.327.527 | 3.309.870 | 2 |
| 2018 | 976.449 | 766.530 | 63.878 | 214.435 | 60.956 | 3.162.019 | 3.008.540 | 2 |
| 2017 | 1.189.174 | 896.320 | 74.693 | 401.394 | 77.544 | 2.565.860 | 2.242.010 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
675.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.86%
Lichiditate curentă
29.42
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
675.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.86%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 675.25% | 10465.44% | 299.97% | 391.75% | 3596.94% | 0% | 73.53% | 78.5% | 75.37% |
| Marjă profit brut | 695.6% | 10465.44% | 299.97% | 392.75% | 3597.96% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.86% | 90.46% | 5.92% | 99.97% | 55.17% | 0% | 9.1% | 25.48% | 39.98% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 59.659 Lei | 474.045 Lei | 1.419.352 Lei | 0 Lei | 150.665 Lei | 383.265 Lei | 448.160 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2881.8 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.01 | 0.02 | 0.22 | 0.01 | 0 | 0.12 | 0.3 | 0.45 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2881.8 zile | 14387.29 zile | 17337.44 zile | 1438.44 zile | 7753.13 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 19.888 Lei | 121.008 Lei | 39.460 Lei | 0 Lei | 204.904 Lei | 488.225 Lei | 594.587 Lei |
Lichiditate curentă
29.42
Lichiditate imediată
29.42
Pondere active imobilizate
0.16%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 29.42 | 4.27 | 16.48 | 7.83 | 35.3 | 26.78 | 34.76 | 14.75 | 6.39 |
| Lichiditate imediată | 29.42 | 4.27 | 16.48 | 7.83 | 35.3 | 26.78 | 34.76 | 14.75 | 6.39 |
| Pondere active imobilizate | 0.16% | 0.18% | 0.68% | 0.77% | 0.36% | 2.63% | 2.16% | 1.89% | 2.93% |
| Pondere active circulante | 99.84% | 99.82% | 99.32% | 99.23% | 99.64% | 97.37% | 97.84% | 98.11% | 97.07% |
©Firme.ro