Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSINSTAL SRL
Cod unic de înregistrare18500203 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ30/275/2006
EUIDROONRC.J30/275/2006
Data înființării21.03.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Călineşti nr. 661, Gherţa Mică, Satu Mare
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-20.189
Număr angajați
0
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -20.189 | -1.682 | 14.675 | 3.865 | 2.079 | -8.731 | 0 |
| 2024 | 37.772 | 9.538 | 795 | 14.754 | 10.639 | 15.572 | 11.457 | 0 |
| 2023 | 15.425 | 0 | 0 | 12.778 | 7.047 | 7.650 | 1.919 | 0 |
| 2022 | 55.254 | 213 | 18 | 11.482 | 12.812 | 11.812 | 13.142 | 1 |
| 2021 | 60.198 | 4.020 | 335 | 11.382 | 12.361 | 11.950 | 12.929 | 1 |
| 2020 | 46.100 | 2.015 | 168 | 7.839 | 2.062 | 14.687 | 8.910 | 1 |
| 2019 | 43.900 | 173 | 14 | 11.531 | 4.286 | 14.139 | 6.894 | 1 |
| 2018 | 28.700 | 263 | 22 | 22.405 | 6.161 | 22.965 | 6.721 | 1 |
| 2017 | 20.000 | 202 | 17 | 27.147 | 8.037 | 25.568 | 6.458 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 25.25% | 0% | 0.39% | 6.68% | 4.37% | 0.39% | 0.92% | 1.01% |
| Marjă profit brut | 0% | 29.95% | 0% | 1.23% | 7.56% | 5.34% | 1.39% | 1.92% | 2.01% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 83.25% | 0% | 1.62% | 31.09% | 22.62% | 2.51% | 3.91% | 3.13% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 213 Lei | 4.020 Lei | 2.015 Lei | 173 Lei | 263 Lei | 202 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 1.44 | 1.05 | 2.24 | 2.48 | 2.75 | 2.38 | 0.99 | 0.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11.53 | 10.98 | 7.18 | 5 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 0 zile | 0 zile | 56.67 zile | 6.06 zile | 71.26 zile | 74.83 zile | 114.46 zile | 383.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 55.254 Lei | 60.198 Lei | 46.100 Lei | 43.900 Lei | 28.700 Lei | 20.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
65.02%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 1.06 | 0.6 | 1.03 | 1.05 | 1.87 | 1.23 | 1.02 | 0.94 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 1.06 | 0.6 | 1.03 | 1.05 | 1.36 | 0.88 | 0.85 | 0.79 |
| Pondere active imobilizate | 65.02% | 40.59% | 47.95% | 52.03% | 50.85% | 12.31% | 23.26% | 21.15% | 23.92% |
| Pondere active circulante | 34.98% | 59.41% | 52.05% | 47.97% | 49.15% | 87.69% | 76.74% | 78.85% | 76.08% |
©Firme.ro