Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOP AUTO SRL
Cod unic de înregistrare18586051 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006000327194
EUIDROONRC.J2006000327194
Data înființării14.04.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaEroilor nr. 5/A, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
336.012
Profit (Lei)
167.224
Număr angajați
2
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.012 | 167.224 | 13.935 | 56.433 | 3.574 | 563.801 | 510.942 | 2 |
| 2024 | 288.459 | 92.140 | 7.678 | 77.883 | 3.949 | 417.651 | 343.717 | 2 |
| 2023 | 284.000 | 75.530 | 6.294 | 83.788 | 7.517 | 327.848 | 251.577 | 2 |
| 2022 | 290.300 | 150 | 13 | 94.569 | 15.946 | 254.670 | 176.047 | 3 |
| 2021 | 252.255 | 0 | 0 | 124.174 | 26.885 | 273.186 | 175.897 | 4 |
| 2020 | 289.050 | 192.260 | 16.022 | 24.576 | 37.937 | 187.306 | 200.667 | 2 |
| 2019 | 283.650 | 235.749 | 19.646 | 25.014 | 5.552 | 27.870 | 8.408 | 2 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 230.951 | 529 | 3.081 | -227.341 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 230.951 | 529 | 3.081 | -227.341 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
49.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.73%
Lichiditate curentă
9.99
Viteza rotație active
0.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
49.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.73%
Profit net per salariat
83.612 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 49.77% | 31.94% | 26.6% | 0.05% | 0% | 66.51% | 83.11% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 50.99% | 32.8% | 27.5% | 1.02% | 0% | 67.46% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 32.73% | 26.81% | 30.02% | 0.09% | 0% | 95.81% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 83.612 Lei | 46.070 Lei | 37.765 Lei | 50 Lei | 0 Lei | 96.130 Lei | 117.875 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
11.41 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.59 | 0.68 | 0.85 | 1.07 | 0.84 | 1.28 | 8.49 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.41 zile | 8.22 zile | 8.35 zile | 6.29 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 168.006 Lei | 144.230 Lei | 142.000 Lei | 96.767 Lei | 63.064 Lei | 144.525 Lei | 141.825 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
9.99
Lichiditate imediată
9.99
Pondere active imobilizate
0.63%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.99 | 5.36 | 3.91 | 2.69 | 2.2 | 7.62 | 1.11 | 0.01 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 9.99 | 5.36 | 3.91 | 2.69 | 2.2 | 7.62 | 1.11 | 0.01 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0.63% | 0.94% | 2.24% | 5.89% | 8.96% | 16.84% | 16.61% | 14.65% | 14.65% |
| Pondere active circulante | 99.37% | 99.06% | 97.76% | 94.11% | 91.04% | 83.16% | 83.39% | 85.35% | 85.35% |
©Firme.ro