Companie
Detalii identificare
Nume firmăASS AUTO SRL
Cod unic de înregistrare RO 18670321 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006000517151
EUIDROONRC.J2006000517151
Data înființării16.05.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaŞcoală nr. 3, Sat Aninosani | Comuna Cândeşti, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
574.431
Profit (Lei)
8.670
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 574.431 | 8.670 | 723 | 78.981 | 36.803 | 145.612 | 103.434 | 1 |
| 2024 | 381.599 | 58.911 | 4.909 | 84.301 | 49.244 | 125.841 | 94.764 | 1 |
| 2023 | 360.289 | 74.395 | 6.200 | 83.077 | 0 | 115.615 | 35.853 | 1 |
| 2022 | 295.778 | 8.594 | 716 | 137.625 | 0 | 99.083 | -38.542 | 1 |
| 2021 | 318.620 | 0 | 0 | 138.397 | 3.000 | 88.261 | -47.136 | 2 |
| 2020 | 423.488 | 10.398 | 867 | 152.306 | 4.000 | 170.800 | 22.494 | 2 |
| 2019 | 760.038 | 20.994 | 1.750 | 127.935 | 0 | 140.031 | 12.096 | 3 |
| 2018 | 681.744 | 0 | 0 | 205.025 | 0 | 196.127 | -8.898 | 3 |
| 2017 | 709.554 | 25.935 | 2.161 | 117.112 | 0 | 156.965 | 39.853 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.38%
Lichiditate curentă
1.84
Viteza rotație active
3.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.38%
Profit net per salariat
8.670 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.51% | 15.44% | 20.65% | 2.91% | 0% | 2.46% | 2.76% | 0% | 3.66% |
| Marjă profit brut | 3.29% | 16.78% | 21.64% | 3.91% | 0% | 3.46% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.38% | 62.17% | 100% | -22.3% | 0% | 46.23% | 100% | 0% | 65.08% |
| Profit net per salariat | 8.670 Lei | 58.911 Lei | 74.395 Lei | 8.594 Lei | 0 Lei | 5.199 Lei | 6.998 Lei | 0 Lei | 8.645 Lei |
Viteza rotație active
3.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
50.05 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.15 | 2.18 | 3.12 | 2.99 | 3.49 | 2.42 | 5.43 | 3.48 | 4.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6722.03 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 50.05 zile | 69.96 zile | 93.55 zile | 114.62 zile | 96.96 zile | 91.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 574.431 Lei | 381.599 Lei | 360.289 Lei | 295.778 Lei | 159.310 Lei | 211.744 Lei | 253.346 Lei | 227.248 Lei | 236.518 Lei |
Lichiditate curentă
1.84
Lichiditate imediată
1.84
Pondere active imobilizate
20.18%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.84 | 1.49 | 1.39 | 0.72 | 0.64 | 1.12 | 1.09 | 0.96 | 1.34 |
| Lichiditate imediată | 1.84 | 1.49 | 1.39 | 0.72 | 0.64 | 1.12 | 1.09 | 0.96 | 1.34 |
| Pondere active imobilizate | 20.18% | 28.13% | 0% | 0% | 3.29% | 2.29% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 79.82% | 71.87% | 100% | 100% | 96.71% | 97.71% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro