Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEAUTY LAND SRL
Cod unic de înregistrare18689898 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1729/2006
EUIDROONRC.J12/1729/2006
Data înființării22.05.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaPictor Octav Băncilă nr. 1, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
12.250
Profit (Lei)
-3.146
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.250 | -3.146 | -262 | 15.322 | 0 | 11.659 | -3.663 | 0 |
| 2023 | 8.585 | 4.259 | 355 | 15.615 | 0 | 15.098 | -517 | 0 |
| 2022 | 6.537 | 4.909 | 409 | 15.202 | 0 | 10.426 | -4.776 | 0 |
| 2021 | 4.067 | 3.277 | 273 | 15.792 | 0 | 6.107 | -9.685 | 0 |
| 2020 | 3.870 | 1.673 | 139 | 16.112 | 0 | 3.149 | -12.963 | 0 |
| 2019 | 3.435 | 0 | 0 | 16.213 | 0 | 1.578 | -14.635 | 0 |
| 2018 | 2.821 | 153 | 13 | 16.354 | 0 | 2.824 | -13.530 | 0 |
| 2017 | 3.134 | 1.301 | 108 | 16.054 | 0 | 2.370 | -13.684 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.89%
Lichiditate curentă
0.76
Viteza rotație active
1.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.89%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.68% | 49.61% | 75.1% | 80.58% | 43.23% | 0% | 5.42% | 41.51% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 85.89% | -823.79% | -102.78% | -33.84% | -12.91% | 0% | -1.13% | -9.51% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.05 | 0.57 | 0.63 | 0.67 | 1.23 | 2.18 | 1 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.76
Lichiditate imediată
0.76
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.76 | 0.97 | 0.69 | 0.39 | 0.2 | 0.1 | 0.17 | 0.15 |
| Lichiditate imediată | 0.76 | 0.97 | 0.69 | 0.39 | 0.2 | 0.1 | 0.17 | 0.15 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro