Companie
Detalii identificare
Nume firmăIMOBILAND CONFORT SRL
Cod unic de înregistrare RO 18896486 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12393/2006
EUIDROONRC.J40/12393/2006
Data înființării01.08.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
128.509
Profit (Lei)
-130.065
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.509 | -130.065 | -10.839 | 2.376.251 | 2.609.216 | 106.744 | 345.986 | 1 |
| 2024 | 174.655 | -46.780 | -3.898 | 2.078.869 | 2.410.995 | 135.468 | 467.594 | 1 |
| 2023 | 140.646 | 0 | 0 | 1.772.279 | 2.118.130 | 168.523 | 514.374 | 1 |
| 2022 | 195.048 | 18.513 | 1.543 | 1.778.573 | 2.171.392 | 134.986 | 529.098 | 1 |
| 2021 | 182.508 | 40.744 | 3.395 | 1.597.258 | 1.820.522 | 286.019 | 510.585 | 1 |
| 2020 | 200.473 | 25.401 | 2.117 | 1.581.609 | 1.807.951 | 242.217 | 469.841 | 1 |
| 2019 | 190.166 | 5.362 | 447 | 1.523.077 | 1.832.271 | 133.247 | 444.440 | 1 |
| 2018 | 190.728 | 44.300 | 3.692 | 1.520.574 | 1.852.725 | 95.706 | 428.505 | 1 |
| 2017 | 184.749 | 85.891 | 7.158 | 2.883 | 372.830 | 87.306 | 459.968 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-101.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.59%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-101.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.59%
Profit net per salariat
-130.065 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -101.21% | -26.78% | 0% | 9.49% | 22.32% | 12.67% | 2.82% | 23.23% | 46.49% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 10.5% | 23.33% | 13.54% | 3.82% | 24.24% | 54.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -37.59% | -10% | 0% | 3.5% | 7.98% | 5.41% | 1.21% | 10.34% | 18.67% |
| Profit net per salariat | -130.065 Lei | -46.780 Lei | 0 Lei | 18.513 Lei | 40.744 Lei | 25.401 Lei | 5.362 Lei | 44.300 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
234.43 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.05 | 0.07 | 0.06 | 0.08 | 0.09 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.4 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 59.75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 234.43 zile | 149.21 zile | 197.5 zile | 91.64 zile | 56.36 zile | 28.47 zile | 34.56 zile | 34.85 zile | 47.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 128.509 Lei | 174.655 Lei | 140.646 Lei | 195.048 Lei | 182.508 Lei | 200.473 Lei | 190.166 Lei | 190.728 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
96.07%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.07 | 0.1 | 0.08 | 0.18 | 0.15 | 0.09 | 0.06 | 30.28 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.07 | 0.09 | 0.08 | 0.18 | 0.15 | 0.09 | 0.06 | 30.28 |
| Pondere active imobilizate | 96.07% | 94.68% | 92.63% | 94.15% | 86.42% | 88.19% | 93.22% | 95.09% | 81.03% |
| Pondere active circulante | 3.93% | 5.32% | 7.37% | 5.85% | 13.58% | 11.81% | 6.78% | 4.91% | 18.97% |
©Firme.ro