Companie
Detalii identificare
Nume firmăE & R BESTCONT EXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 18918851 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12815/2006
EUIDROONRC.J40/12815/2006
Data înființării08.08.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Becaţei nr. 8, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
437.857
Profit (Lei)
206.227
Număr angajați
3
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 437.857 | 206.227 | 17.186 | 53.160 | 0 | 257.988 | 207.427 | 3 |
| 2024 | 401.231 | 188.679 | 15.723 | 47.523 | 68 | 236.317 | 189.879 | 3 |
| 2023 | 378.038 | 200.947 | 16.746 | 42.353 | 231 | 243.469 | 202.147 | 3 |
| 2022 | 302.628 | 132.831 | 11.069 | 33.266 | 700 | 165.903 | 134.031 | 3 |
| 2021 | 286.156 | 139.328 | 11.611 | 27.931 | 3.762 | 169.654 | 144.057 | 3 |
| 2020 | 245.423 | 78.609 | 6.551 | 30.592 | 512 | 124.417 | 84.729 | 4 |
| 2019 | 249.895 | 84.920 | 7.077 | 31.363 | 401 | 117.181 | 86.120 | 3 |
| 2018 | 189.682 | 102.039 | 8.503 | 14.735 | 0 | 117.657 | 103.239 | 2 |
| 2017 | 172.845 | 77.943 | 6.495 | 13.575 | 21 | 92.432 | 79.143 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
47.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.42%
Lichiditate curentă
4.85
Viteza rotație active
1.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
47.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.42%
Profit net per salariat
68.742 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 47.1% | 47.03% | 53.16% | 43.89% | 48.69% | 32.03% | 33.98% | 53.79% | 45.09% |
| Marjă profit brut | 49.14% | 48.98% | 54.14% | 44.87% | 49.67% | 32.95% | 34.98% | 54.8% | 46.09% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.42% | 99.37% | 99.41% | 99.1% | 96.72% | 92.78% | 98.61% | 98.84% | 98.48% |
| Profit net per salariat | 68.742 Lei | 62.893 Lei | 66.982 Lei | 44.277 Lei | 46.443 Lei | 19.652 Lei | 28.307 Lei | 51.020 Lei | 38.972 Lei |
Viteza rotație active
1.7
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
158.63 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.7 | 1.7 | 1.55 | 1.82 | 1.65 | 1.96 | 2.13 | 1.61 | 1.87 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121.68 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 158.63 zile | 148.12 zile | 106.89 zile | 171.64 zile | 72.49 zile | 35.48 zile | 30.61 zile | 39.02 zile | 43.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 145.952 Lei | 133.744 Lei | 126.013 Lei | 100.876 Lei | 95.385 Lei | 61.356 Lei | 83.298 Lei | 94.841 Lei | 86.423 Lei |
Lichiditate curentă
4.85
Lichiditate imediată
4.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.85 | 4.97 | 5.75 | 4.99 | 6.07 | 4.07 | 3.74 | 7.98 | 6.81 |
| Lichiditate imediată | 4.85 | 4.97 | 5.75 | 4.99 | 6.07 | 4 | 3.74 | 7.98 | 6.81 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.03% | 0.09% | 0.42% | 2.17% | 0.41% | 0.34% | 0% | 0.02% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.97% | 99.91% | 99.58% | 97.83% | 99.59% | 99.66% | 100% | 99.98% |
©Firme.ro