Companie
Detalii identificare
Nume firmăJAN MARY SRL
Cod unic de înregistrare RO 18988121 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006001745234
EUIDROONRC.J2006001745234
Data înființării04.09.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Lalelelor nr. 48, Cornetu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
231.741
Profit (Lei)
-62.937
Număr angajați
2
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231.741 | -62.937 | -5.245 | 220.142 | 3.382 | 15.491 | -201.269 | 2 |
| 2024 | 156.583 | -72.667 | -6.056 | 167.059 | 3.382 | 25.345 | -138.332 | 2 |
| 2023 | 73.509 | -39.995 | -3.333 | 106.361 | 6.382 | 34.314 | -65.665 | 1 |
| 2022 | 20.886 | -3.925 | -327 | 67.141 | 6.382 | 35.089 | -25.670 | 1 |
| 2021 | 12.021 | -5.147 | -429 | 52.203 | 6.382 | 24.076 | -21.745 | 0 |
| 2020 | 13.611 | -2.623 | -219 | 41.681 | 6.382 | 18.701 | -16.598 | 0 |
| 2019 | 20.487 | 1.671 | 139 | 35.249 | 3.000 | 18.274 | -13.975 | 0 |
| 2018 | 19.936 | -7.927 | -661 | 23.315 | 3.000 | 4.669 | -15.646 | 0 |
| 2017 | 13.350 | 419 | 35 | 16.054 | 3.000 | 5.336 | -7.718 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-27.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.27%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
12.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-27.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.27%
Profit net per salariat
-31.469 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -27.16% | -46.41% | -54.41% | -18.79% | -42.82% | -19.27% | 8.16% | -39.76% | 3.14% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 11.16% | 0% | 6.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.27% | 52.53% | 60.91% | 15.29% | 23.67% | 15.8% | -11.96% | 50.66% | -5.43% |
| Profit net per salariat | -31.469 Lei | -36.334 Lei | -39.995 Lei | -3.925 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
12.28
Viteza rotație stocuri
24.49
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 12.28 | 5.45 | 1.81 | 0.5 | 0.39 | 0.54 | 0.96 | 2.6 | 1.6 |
| Viteza rotație stocuri | 24.49 | 11.85 | 2.58 | 0.72 | 0.63 | 0.91 | 1.45 | 6.32 | 4.45 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 19.99 zile | 106.6 zile | 136.91 zile | 96.78 zile | 55.11 zile | 27.72 zile | 59.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 115.871 Lei | 78.292 Lei | 73.509 Lei | 20.886 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
17.92%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.15 | 0.32 | 0.52 | 0.46 | 0.45 | 0.52 | 0.2 | 0.33 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.07 | 0.05 | 0.09 | 0.1 | 0.09 | 0.12 | 0.06 | 0.15 |
| Pondere active imobilizate | 17.92% | 11.77% | 15.68% | 15.39% | 20.95% | 25.44% | 14.1% | 39.12% | 35.99% |
| Pondere active circulante | 82.08% | 88.23% | 84.32% | 84.61% | 79.05% | 74.56% | 85.9% | 60.88% | 64.01% |
©Firme.ro