Companie
Detalii identificare
Nume firmăMA LANDMARK SRL
Cod unic de înregistrare RO 19002452 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006002800350
EUIDROONRC.J2006002800350
Data înființării08.09.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
Adresastr. Memorandului nr. 41, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
432.614
Profit (Lei)
103.740
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 432.614 | 103.740 | 8.645 | 461.735 | 278.277 | 290.085 | 107.895 | 1 |
| 2024 | 452.527 | 176.158 | 14.680 | 313.850 | 296.032 | 251.152 | 234.156 | 1 |
| 2023 | 314.780 | 59.088 | 4.924 | 471.944 | 335.698 | 194.622 | 59.488 | 1 |
| 2022 | 320.901 | 85.160 | 7.097 | 95.114 | 74.890 | 100.878 | 85.400 | 1 |
| 2021 | 234.514 | 28.426 | 2.369 | 104.345 | 105.374 | 53.700 | 58.729 | 1 |
| 2020 | 141.422 | 5.075 | 423 | 5.491 | 3.837 | 32.185 | 31.304 | 1 |
| 2019 | 223.514 | 24.133 | 2.011 | 9.418 | 78 | 111.149 | 102.537 | 2 |
| 2018 | 302.519 | 77.829 | 6.486 | 26.033 | 312 | 103.767 | 78.404 | 1 |
| 2017 | 70.231 | 113 | 9 | 33.244 | 1.992 | 31.097 | 353 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.15%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
0.76
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.15%
Profit net per salariat
103.740 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.98% | 38.93% | 18.77% | 26.54% | 12.12% | 3.59% | 10.8% | 25.73% | 0.16% |
| Marjă profit brut | 28.77% | 45.58% | 19.66% | 27.52% | 12.8% | 4.3% | 11.8% | 28.73% | 3.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.15% | 75.23% | 99.33% | 99.72% | 48.4% | 16.21% | 23.54% | 99.27% | 32.01% |
| Profit net per salariat | 103.740 Lei | 176.158 Lei | 59.088 Lei | 85.160 Lei | 28.426 Lei | 5.075 Lei | 12.067 Lei | 77.829 Lei | 113 Lei |
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
118.34 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.76 | 0.83 | 0.59 | 1.83 | 1.47 | 3.93 | 2.01 | 2.91 | 2.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50419.83 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 118.34 zile | 4.59 zile | 118.43 zile | 98.58 zile | 13.76 zile | 0.06 zile | 26.92 zile | 3.16 zile | 35.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 432.614 Lei | 452.527 Lei | 314.780 Lei | 320.901 Lei | 234.514 Lei | 141.422 Lei | 111.757 Lei | 302.519 Lei | 70.231 Lei |
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.63
Pondere active imobilizate
48.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.63 | 0.8 | 0.41 | 1.06 | 0.51 | 5.86 | 11.8 | 3.99 | 0.94 |
| Lichiditate imediată | 0.63 | 0.8 | 0.41 | 1.06 | 0.51 | 5.86 | 11.8 | 3.99 | 0.94 |
| Pondere active imobilizate | 48.96% | 54.1% | 63.3% | 42.61% | 66.24% | 10.65% | 0.07% | 0.3% | 6.02% |
| Pondere active circulante | 51.04% | 45.9% | 36.7% | 57.39% | 33.76% | 89.35% | 99.93% | 99.7% | 93.98% |
©Firme.ro