Companie
Detalii identificare
Nume firmăTURDA DEVELOPMENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 19020041 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006003046128
EUIDROONRC.J2006003046128
Data înființării15.09.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaP-Ţa 1 Decembrie 1918 nr. 1, Turda, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
210.899
Profit (Lei)
-395.729
Număr angajați
6
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 210.899 | -395.729 | -32.977 | 12.448.215 | 8.519.555 | 435.516 | -4.325.357 | 6 |
| 2023 | 152.549 | 0 | 0 | 12.213.575 | 8.613.109 | 503.051 | -3.929.628 | 8 |
| 2022 | 192.060 | 0 | 0 | 10.639.716 | 7.667.300 | 291.443 | -3.513.186 | 8 |
| 2021 | 68.482 | 0 | 0 | 10.352.487 | 7.797.992 | 223.510 | -3.163.198 | 7 |
| 2020 | 47.013 | 0 | 0 | 10.150.347 | 7.951.642 | 222.230 | -2.808.688 | 6 |
| 2019 | 25.634 | 0 | 0 | 10.007.504 | 7.970.016 | 263.496 | -2.606.205 | 7 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 10.430.156 | 8.018.832 | 422.292 | -1.989.032 | 7 |
| 2017 | 252 | 918 | 77 | 9.908.725 | 7.624.722 | 603.717 | -1.680.286 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-187.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.15%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-187.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.15%
Profit net per salariat
-65.955 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -187.64% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 364.29% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 365.48% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.15% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | -0.05% |
| Profit net per salariat | -65.955 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 153 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
24.64
Durata medie încasare creanțe
702.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 24.64 | 111.84 | 96.03 | 0 | 27.98 | 16.2 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 702.3 zile | 1095.13 zile | 486.39 zile | 1185.48 zile | 1646.42 zile | 3615.68 zile | 0 | 607210.81 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 35.150 Lei | 19.069 Lei | 24.008 Lei | 9.783 Lei | 7.836 Lei | 3.662 Lei | 0 Lei | 42 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
95.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.04 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.03 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 95.14% | 94.48% | 96.34% | 97.21% | 97.28% | 96.8% | 95% | 92.66% |
| Pondere active circulante | 4.86% | 5.52% | 3.66% | 2.79% | 2.72% | 3.2% | 5% | 7.34% |
©Firme.ro