Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRANS RUBIN SRL
Cod unic de înregistrare19135343 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006001659249
EUIDROONRC.J2006001659249
Data înființării26.10.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
Adresastr. Bogdan Vodă, Sighetu Marmaţiei, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
68.988
Profit (Lei)
2.573
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.988 | 2.573 | 214 | 158.617 | 45.390 | 19.688 | -93.539 | 1 |
| 2023 | 51.630 | 1.524 | 127 | 156.061 | 45.390 | 14.559 | -96.112 | 1 |
| 2022 | 55.372 | 4.798 | 400 | 155.228 | 45.390 | 12.201 | -97.637 | 1 |
| 2021 | 39.515 | 0 | 0 | 161.577 | 45.390 | 13.556 | -102.631 | 1 |
| 2020 | 27.766 | 1.119 | 93 | 161.635 | 45.390 | 13.811 | -102.434 | 1 |
| 2019 | 34.427 | 0 | 0 | 163.366 | 45.390 | 14.423 | -103.553 | 1 |
| 2018 | 44.348 | 0 | 0 | 161.105 | 45.390 | 12.941 | -100.029 | 2 |
| 2017 | 33.519 | 0 | 0 | 149.204 | 45.390 | 11.265 | -89.804 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.75%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
1.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.75%
Profit net per salariat
2.573 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.73% | 2.95% | 8.67% | 0% | 4.03% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.73% | 3.96% | 11.67% | 1.04% | 5.71% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.75% | -1.59% | -4.91% | 0% | -1.09% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.573 Lei | 1.524 Lei | 4.798 Lei | 0 Lei | 1.119 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.06
Viteza rotație stocuri
10.53
Durata medie încasare creanțe
8.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.06 | 0.86 | 0.96 | 0.67 | 0.47 | 0.58 | 0.76 | 0.59 |
| Viteza rotație stocuri | 10.53 | 7.88 | 8.45 | 6.03 | 4.24 | 5.25 | 6.77 | 5.11 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.79 zile | 11.1 zile | 2.36 zile | 20.11 zile | 22.91 zile | 31.55 zile | 0.98 zile | 9.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.988 Lei | 51.630 Lei | 55.372 Lei | 39.515 Lei | 27.766 Lei | 34.427 Lei | 22.174 Lei | 16.760 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
69.75%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.09 | 0.08 | 0.08 | 0.09 | 0.09 | 0.08 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.05 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.05 | 0.04 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 69.75% | 75.71% | 78.81% | 77% | 76.67% | 75.89% | 77.81% | 80.12% |
| Pondere active circulante | 30.25% | 24.29% | 21.19% | 23% | 23.33% | 24.11% | 22.19% | 19.88% |
©Firme.ro