Companie
Detalii identificare
Nume firmăTIN. SZOKE SRL
Cod unic de înregistrare19140811 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006000931195
EUIDROONRC.J2006000931195
Data înființării27.10.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2852
Clasa CAEN 2852 cuprinde activități legate de operațiuni de mecanică generală, care implică lucrări de întreținere, reparații și montare a echipamentelor mecanice. Acest domeniu se încadrează în sectiunea A - Agricultură, silvicultură și pescuit, diviziunea 28 - Fabricarea de mașini și echipamente.
Industrie
A
Sector28
Obiect activitateOperațiuni de mecanică generală
Informații de contact
Adresastr. Harghita nr. 157/A, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
89.108
Profit (Lei)
15.135
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.108 | 15.135 | 1.261 | 16.549 | 0 | 20.060 | 3.511 | 1 |
| 2024 | 50.943 | 187.311 | 15.609 | 15.206 | 0 | 3.582 | -11.624 | 1 |
| 2023 | 34.453 | 0 | 0 | 214.597 | 0 | 15.662 | -198.935 | 1 |
| 2022 | 28.925 | 0 | 0 | 195.568 | 0 | 13.190 | -181.946 | 1 |
| 2021 | 12.192 | 0 | 0 | 154.884 | 41 | 11.156 | -143.190 | 1 |
| 2020 | 9.252 | 0 | 0 | 130.823 | 1.607 | 14.919 | -114.297 | 1 |
| 2019 | 33.418 | 0 | 0 | 101.926 | 3.340 | 22.591 | -75.995 | 1 |
| 2018 | 43.168 | 0 | 0 | 105.279 | 5.573 | 28.576 | -71.130 | 1 |
| 2017 | 12.454 | 0 | 0 | 86.532 | 7.806 | 9.602 | -68.833 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.21
Viteza rotație active
4.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
15.135 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.99% | 367.69% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.96% | 372.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -1611.42% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 15.135 Lei | 187.311 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.44
Viteza rotație stocuri
124.28
Durata medie încasare creanțe
0.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.44 | 14.22 | 2.2 | 2.19 | 1.09 | 0.56 | 1.29 | 1.26 | 0.72 |
| Viteza rotație stocuri | 124.28 | 33.32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.86 zile | 4.23 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 89.108 Lei | 50.943 Lei | 34.453 Lei | 28.925 Lei | 12.192 Lei | 9.252 Lei | 33.418 Lei | 43.168 Lei | 12.454 Lei |
Lichiditate curentă
1.21
Lichiditate imediată
1.17
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.21 | 0.24 | 0.07 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.22 | 0.27 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 1.17 | 0.14 | 0.07 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.22 | 0.27 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.37% | 9.72% | 12.88% | 16.32% | 44.84% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.63% | 90.28% | 87.12% | 83.68% | 55.16% |
©Firme.ro