Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUKY & ANY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 19159962 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ04/1576/2006
EUIDROONRC.J04/1576/2006
Data înființării03.11.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Cornişa Bistriţei nr. 37, Bacău, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.800
Profit (Lei)
-11.947
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.800 | -11.947 | -996 | 262.325 | 575 | 30.291 | -231.459 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 258.324 | 575 | 38.237 | -219.512 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 251.332 | 575 | 55.812 | -194.945 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 243.332 | 575 | 53.929 | -188.828 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 240.422 | 575 | 80.359 | -159.488 | 0 |
| 2019 | 336 | 0 | 0 | 240.422 | 575 | 83.636 | -156.211 | 0 |
| 2018 | 8.855 | 0 | 0 | 240.422 | 575 | 85.680 | -154.167 | 0 |
| 2017 | 1.000 | 0 | 0 | 238.921 | 11.404 | 77.922 | -149.595 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-426.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.16%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-426.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -426.68% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.16% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
0.14
Durata medie încasare creanțe
576.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0.14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.01 | 0.16 | 0.02 |
| Durata medie încasare creanțe | 576.96 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 21310.13 zile | 793.52 zile | 7413.15 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
1.86%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.15 | 0.22 | 0.22 | 0.33 | 0.35 | 0.36 | 0.33 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.03 | 0.1 | 0.1 | 0.11 | 0.12 | 0.13 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 1.86% | 1.48% | 1.02% | 1.05% | 0.71% | 0.68% | 0.67% | 12.77% |
| Pondere active circulante | 98.14% | 98.52% | 98.98% | 98.95% | 99.29% | 99.32% | 99.33% | 87.23% |
©Firme.ro