Companie
Detalii identificare
Nume firmăBRARO MANAGEMENT & CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare RO 19228230 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006019050401
EUIDROONRC.J2006019050401
Data înființării23.11.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaTraian Vuia nr. 35, Loc. Venus | Municipiul Mangalia, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
253.890
Profit (Lei)
149.612
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 253.890 | 149.612 | 12.468 | 16.036.907 | 8.615.559 | 11.603.472 | 4.182.124 | 0 |
| 2023 | 390.777 | 292.207 | 24.351 | 14.975.264 | 8.615.559 | 10.419.391 | 4.059.686 | 0 |
| 2022 | 389.924 | 352.393 | 29.366 | 14.969.887 | 8.617.830 | 10.119.535 | 3.767.478 | 1 |
| 2021 | 271.248 | 205.794 | 17.150 | 14.929.708 | 8.620.307 | 10.651.592 | 4.342.191 | 0 |
| 2020 | 162.121 | 20.657 | 1.721 | 14.727.949 | 8.571.775 | 10.129.341 | 3.973.167 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 14.623.868 | 8.574.252 | 10.002.126 | 3.952.510 | 1 |
| 2018 | 166.528 | 0 | 0 | 14.181.888 | 8.371.755 | 10.169.654 | 4.359.521 | 1 |
| 2017 | 1.112.350 | 830.240 | 69.187 | 6.999.587 | 3.089.076 | 9.184.957 | 5.274.446 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.58%
Lichiditate curentă
0.72
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.58%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.93% | 74.78% | 90.37% | 75.87% | 12.74% | 0% | 0% | 74.64% |
| Marjă profit brut | 72.49% | 89.97% | 91.75% | 80.29% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.58% | 7.2% | 9.35% | 4.74% | 0.52% | 0% | 0% | 15.74% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 352.393 Lei | n/a | 20.657 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16573.19 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16573.19 zile | 9395.11 zile | 9413.13 zile | 13554.71 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 389.924 Lei | n/a | 162.121 Lei | 0 Lei | 166.528 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.72
Lichiditate imediată
0.72
Pondere active imobilizate
42.61%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.72 | 0.7 | 0.68 | 0.71 | 0.69 | 0.68 | 0.72 | 1.31 |
| Lichiditate imediată | 0.72 | 0.7 | 0.68 | 0.71 | 0.69 | 0.68 | 0.72 | 1.31 |
| Pondere active imobilizate | 42.61% | 45.26% | 45.99% | 44.73% | 45.84% | 46.16% | 45.15% | 25.17% |
| Pondere active circulante | 57.39% | 54.74% | 54.01% | 55.27% | 54.16% | 53.84% | 54.85% | 74.83% |
©Firme.ro