Companie
Detalii identificare
Nume firmăLSD CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare RO 19592370 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006002552231
EUIDROONRC.J2006002552231
Data înființării12.12.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
Adresastr. Leordeni nr. 159D, Popeşti Leordeni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.000
Profit (Lei)
-77.444
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.000 | -77.444 | -6.454 | 711.411 | 11.270 | 11.444 | -688.697 | 1 |
| 2023 | 1.500 | 0 | 0 | 630.554 | 6.540 | 12.120 | -611.253 | 2 |
| 2022 | 6.807 | 0 | 0 | 523.753 | 7.097 | 9.106 | -506.909 | 2 |
| 2021 | 5.248 | 0 | 0 | 457.339 | 14.066 | 15.696 | -426.936 | 2 |
| 2020 | 86.189 | 0 | 0 | 396.555 | 18.455 | 44.912 | -332.933 | 2 |
| 2019 | 69.657 | 0 | 0 | 346.851 | 23.241 | 25.213 | -298.142 | 2 |
| 2018 | 20.962 | 0 | 0 | 300.998 | 39.779 | 8.229 | -252.735 | 2 |
| 2017 | 69.430 | 0 | 0 | 259.217 | 53.628 | 20.825 | -184.764 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2581.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.25%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2581.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.25%
Profit net per salariat
-77.444 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2581.47% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -77.444 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
3.86
Durata medie încasare creanțe
1067.63 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.08 | 0.42 | 0.18 | 1.36 | 1.44 | 0.44 | 0.93 |
| Viteza rotație stocuri | 3.86 | 1.93 | 8.76 | 6.75 | 136.38 | 110.22 | 33.17 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1067.63 zile | 1738.37 zile | 360.39 zile | 510.5 zile | 17.46 zile | 14.34 zile | 103.71 zile | 16.1 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 3.000 Lei | 750 Lei | 3.404 Lei | 2.624 Lei | 43.095 Lei | 34.829 Lei | 10.481 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
49.62%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.11 | 0.07 | 0.03 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.11 | 0.07 | 0.03 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 49.62% | 35.05% | 43.8% | 47.26% | 29.12% | 47.97% | 82.86% | 72.03% |
| Pondere active circulante | 50.38% | 64.95% | 56.2% | 52.74% | 70.88% | 52.03% | 17.14% | 27.97% |
©Firme.ro