Companie
Detalii identificare
Nume firmăDEZAMAR SERV SRL
Cod unic de înregistrare19924177 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/3058/2006
EUIDROONRC.J08/3058/2006
Data înființării18.12.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4772
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a încălţămintei -vânzarea cu amănuntul a articolelor din piele -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de călătorie din piele şi înlocuitori de piele Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a încălţămintei speciale pentru sport, de tipul clăparilor,
4764
-vânzarea cu amănuntul a încălţămintei -vânzarea cu amănuntul a articolelor din piele -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de călătorie din piele şi înlocuitori de piele Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a încălţămintei speciale pentru sport, de tipul clăparilor,
4764
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al incaltamintei si articolelor din piele, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaGriviţei nr. 288, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
73.485
Profit (Lei)
-45.976
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.485 | -45.976 | -3.831 | 14.928 | 0 | 94.628 | 79.700 | 1 |
| 2023 | 62.563 | 0 | 0 | 16.171 | 22.600 | 139.247 | 145.676 | 1 |
| 2022 | 70.540 | 13.689 | 1.141 | 10.739 | 22.600 | 222.830 | 234.691 | 1 |
| 2021 | 67.379 | 18.556 | 1.546 | 13.067 | 22.600 | 226.469 | 236.002 | 0 |
| 2020 | 55.536 | 19.595 | 1.633 | 21.561 | 22.600 | 236.407 | 237.446 | 0 |
| 2019 | 94.435 | 48.146 | 4.012 | 20.505 | 22.820 | 235.535 | 237.850 | 0 |
| 2018 | 53.992 | 19.911 | 1.659 | 18.422 | 23.348 | 194.779 | 199.705 | 0 |
| 2017 | 57.424 | 5.312 | 443 | 16.237 | 23.876 | 172.155 | 179.794 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-62.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-57.69%
Lichiditate curentă
6.34
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-62.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-57.69%
Profit net per salariat
-45.976 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -62.57% | 0% | 19.41% | 27.54% | 35.28% | 50.98% | 36.88% | 9.25% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 21.84% | 30.48% | 38.58% | 53.98% | 39.91% | 12.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -57.69% | 0% | 5.83% | 7.86% | 8.25% | 20.24% | 9.97% | 2.95% |
| Profit net per salariat | -45.976 Lei | 0 Lei | 13.689 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 5.312 Lei |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
95.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 0.39 | 0.29 | 0.27 | 0.21 | 0.37 | 0.25 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 4.47 | 5.04 | 4.81 | 3.41 | 7.22 | 6.33 | 9.88 |
| Durata medie încasare creanțe | 95.23 zile | 12.19 zile | 10.19 zile | 10.67 zile | 12.94 zile | 7.61 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 73.485 Lei | 62.563 Lei | 70.540 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 57.424 Lei |
Lichiditate curentă
6.34
Lichiditate imediată
6.34
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.34 | 8.61 | 20.75 | 17.33 | 10.96 | 11.49 | 10.57 | 10.6 |
| Lichiditate imediată | 6.34 | 7.75 | 19.45 | 16.26 | 10.21 | 10.85 | 10.11 | 10.24 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 13.96% | 9.21% | 9.07% | 8.73% | 8.83% | 10.7% | 12.18% |
| Pondere active circulante | 100% | 86.04% | 90.79% | 90.93% | 91.27% | 91.17% | 89.3% | 87.82% |
©Firme.ro