Companie
Detalii identificare
Nume firmăSTAR EXPRESS SERVICE SRL
Cod unic de înregistrare RO 20281458 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2006002115179
EUIDROONRC.J2006002115179
Data înființării28.12.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9521
Această clasă include repararea şi service-ul aparatelor electronice de uz caznic: -repararea aparatelor electronice de uz casnic: -televizoare, receptoare radio -aparate de înregistrat pe casete video (VCR) -aparate pentru citirea CD-urilor -cameră video (exclusiv camere video profesioniste)
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea aparatelor electronice de uz casnic
Informații de contact
Adresastr. Nucului nr. 3, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
29.544
Profit (Lei)
350
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.544 | 350 | 29 | 232.538 | 16 | 76.252 | -156.270 | 1 |
| 2024 | 41.596 | -16.848 | -1.404 | 245.004 | 0 | 88.384 | -156.620 | 1 |
| 2023 | 60.889 | 0 | 0 | 210.575 | 0 | 70.535 | -140.040 | 1 |
| 2022 | 44.412 | 0 | 0 | 170.531 | 0 | 49.027 | -121.504 | 1 |
| 2021 | 35.592 | 0 | 0 | 150.300 | 0 | 43.613 | -106.687 | 1 |
| 2020 | 31.624 | 0 | 0 | 118.726 | 0 | 33.953 | -84.773 | 1 |
| 2019 | 38.239 | 0 | 0 | 87.258 | 0 | 24.195 | -63.063 | 1 |
| 2018 | 78.276 | 0 | 0 | 74.837 | 0 | 24.904 | -49.933 | 1 |
| 2017 | 68.836 | 4.335 | 361 | 80.121 | 0 | 32.704 | -47.417 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.22%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
0.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.22%
Profit net per salariat
350 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.18% | -40.5% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.3% |
| Marjă profit brut | 1.18% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 7.3% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.22% | 10.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | -9.14% |
| Profit net per salariat | 350 Lei | -16.848 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 4.335 Lei |
Viteza rotație active
0.39
Viteza rotație stocuri
0.46
Durata medie încasare creanțe
38.72 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.39 | 0.47 | 0.86 | 0.91 | 0.82 | 0.93 | 1.58 | 3.14 | 2.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0.46 | 0.62 | 0.95 | 1.01 | 0.9 | 1 | 1.62 | 4.26 | 2.6 |
| Durata medie încasare creanțe | 38.72 zile | 133.14 zile | 10.44 zile | 13.15 zile | 3.06 zile | 10.33 zile | 0 zile | 18.42 zile | 5.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 29.544 Lei | 41.596 Lei | 60.889 Lei | 44.412 Lei | 35.592 Lei | 31.624 Lei | 38.239 Lei | 78.276 Lei | 68.836 Lei |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
0.02%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.36 | 0.33 | 0.29 | 0.29 | 0.29 | 0.28 | 0.33 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.08 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0.09 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 0.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.98% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro