Companie
Detalii identificare
Nume firmăP.A.M. CAPITAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 20607555 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007000083161
EUIDROONRC.J2007000083161
Data înființării17.01.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
AdresaTudor Vladimirescu nr. 74, Loc. Craiova | Municipiul Craiova, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
12.228
Profit (Lei)
567.439
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.228 | 567.439 | 47.287 | 44.009 | 8.428.843 | 11.021.211 | 19.406.045 | 1 |
| 2023 | 94.978 | 349.983 | 29.165 | 23.572 | 8.522.941 | 10.339.237 | 18.838.606 | 1 |
| 2022 | 101.918 | 663.977 | 55.331 | 25.132 | 13.641.501 | 4.871.500 | 18.488.623 | 1 |
| 2021 | 36.000 | 940.380 | 78.365 | 41.042 | 14.586.493 | 3.278.278 | 17.824.646 | 1 |
| 2020 | 0 | 1.448.808 | 120.734 | 37.485 | 10.361.105 | 6.560.018 | 16.884.266 | 1 |
| 2019 | 425.760 | 8.159.486 | 679.957 | 29.679 | 9.473.711 | 5.991.425 | 15.435.457 | 2 |
| 2018 | 2.046.826 | 852.229 | 71.019 | 1.660.595 | 18.785.528 | 474.428 | 7.981.236 | 3 |
| 2017 | 1.731.282 | 624.323 | 52.027 | 1.942.335 | 19.268.165 | 465.121 | 7.897.428 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4640.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.92%
Lichiditate curentă
250.43
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4640.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.92%
Profit net per salariat
567.439 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4640.49% | 368.49% | 651.48% | 2612.17% | 0% | 1916.45% | 41.64% | 36.06% |
| Marjă profit brut | 4640.49% | 370.18% | 661.37% | 2617.49% | 0% | 2277.5% | 42.64% | 37.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.92% | 1.86% | 3.59% | 5.28% | 8.58% | 52.86% | 10.68% | 7.91% |
| Profit net per salariat | 567.439 Lei | 349.983 Lei | 663.977 Lei | 940.380 Lei | 1.448.808 Lei | 4.079.743 Lei | 284.076 Lei | 208.108 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0.06
Durata medie încasare creanțe
74414.33 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0 | 0.03 | 0.11 | 0.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0.06 | 2.69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 74414.33 zile | 17991.43 zile | 10204.94 zile | 23762.92 zile | 0 | 2178.56 zile | 39.9 zile | 57.21 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 12.228 Lei | 94.978 Lei | 101.918 Lei | 36.000 Lei | 0 Lei | 212.880 Lei | 682.275 Lei | 577.094 Lei |
Lichiditate curentă
250.43
Lichiditate imediată
245.5
Pondere active imobilizate
43.34%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 250.43 | 438.62 | 193.84 | 79.88 | 175 | 201.87 | 0.29 | 0.24 |
| Lichiditate imediată | 245.5 | 437.13 | 193.84 | 79.88 | 175 | 201.87 | 0.29 | 0.24 |
| Pondere active imobilizate | 43.34% | 45.19% | 73.69% | 81.65% | 61.23% | 61.26% | 97.54% | 97.64% |
| Pondere active circulante | 56.66% | 54.81% | 26.31% | 18.35% | 38.77% | 38.74% | 2.46% | 2.36% |
©Firme.ro