Companie
Detalii identificare
Nume firmăEST CAPITAL D.V. SRL
Cod unic de înregistrare RO 21247098 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007000715130
EUIDROONRC.J2007000715130
Data înființării02.03.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaCuza Vodă nr. 54, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.983
Profit (Lei)
-51.331
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.983 | -51.331 | -4.278 | 2.317.289 | 1.483.553 | 275.440 | -558.296 | 0 |
| 2023 | 25.983 | 3.137 | 261 | 2.318.656 | 1.483.553 | 326.635 | -508.468 | 0 |
| 2022 | 51.965 | 32.099 | 2.675 | 2.314.419 | 1.483.553 | 319.260 | -511.606 | 0 |
| 2021 | 19.390 | 0 | 0 | 2.314.335 | 1.483.553 | 287.077 | -543.705 | 0 |
| 2020 | 77.560 | 9.651 | 804 | 2.314.053 | 1.483.553 | 298.332 | -532.168 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 2.315.335 | 1.483.553 | 289.963 | -541.819 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 2.319.066 | 1.483.553 | 305.085 | -530.428 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 2.267.097 | 1.483.553 | 310.347 | -473.197 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-197.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.19%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-197.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.19%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -197.56% | 12.07% | 61.77% | 0% | 12.44% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.19% | -0.62% | -6.27% | 0% | -1.81% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3378 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.04 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3378 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
84.34%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.14 | 0.14 | 0.12 | 0.13 | 0.13 | 0.13 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.14 | 0.14 | 0.12 | 0.13 | 0.13 | 0.13 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 84.34% | 81.96% | 82.29% | 83.79% | 83.26% | 83.65% | 82.94% | 82.7% |
| Pondere active circulante | 15.66% | 18.04% | 17.71% | 16.21% | 16.74% | 16.35% | 17.06% | 17.3% |
©Firme.ro