Companie
Detalii identificare
Nume firmăPETSTYL SRL
Cod unic de înregistrare21260399 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007000638224
EUIDROONRC.J2007000638224
Data înființării05.03.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Grădiniţei, Paşcani, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
143.516
Profit (Lei)
-4.166
Număr angajați
3
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 143.516 | -4.166 | -347 | 37.281 | 0 | 14.282 | -22.999 | 3 |
| 2024 | 138.909 | 8.163 | 680 | 31.279 | 0 | 12.447 | -18.832 | 3 |
| 2023 | 118.656 | 3.578 | 298 | 33.159 | 0 | 6.163 | -26.996 | 3 |
| 2022 | 97.118 | 0 | 0 | 36.772 | 0 | 6.199 | -30.573 | 3 |
| 2021 | 78.582 | 0 | 0 | 35.657 | 0 | 11.348 | -24.309 | 3 |
| 2020 | 67.503 | 0 | 0 | 27.767 | 0 | 14.449 | -13.318 | 3 |
| 2019 | 74.924 | 0 | 0 | 15.236 | 0 | 5.094 | -10.142 | 3 |
| 2018 | 65.562 | 0 | 0 | 100.001 | 0 | 7.992 | -92.009 | 3 |
| 2017 | 59.836 | 0 | 0 | 88.513 | 0 | 4.867 | -83.646 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.11%
Lichiditate curentă
0.38
Viteza rotație active
10.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.11%
Profit net per salariat
-1.389 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.9% | 5.88% | 3.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 6.86% | 4.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.11% | -43.35% | -13.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -1.389 Lei | 2.721 Lei | 1.193 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
10.05
Viteza rotație stocuri
11.29
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.05 | 11.16 | 19.25 | 15.67 | 6.92 | 4.67 | 14.71 | 8.2 | 12.29 |
| Viteza rotație stocuri | 11.29 | 11.87 | 21.11 | 19.92 | 7.09 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 47.839 Lei | 46.303 Lei | 39.552 Lei | 32.373 Lei | 26.194 Lei | 22.501 Lei | 24.975 Lei | 21.854 Lei | 19.945 Lei |
Lichiditate curentă
0.38
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.38 | 0.4 | 0.19 | 0.17 | 0.32 | 0.52 | 0.33 | 0.08 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.02 | 0.02 | 0.04 | 0.01 | 0.52 | 0.33 | 0.08 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro