Companie
Detalii identificare
Nume firmăIUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL
Cod unic de înregistrare RO 21270562 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/486/2007
EUIDROONRC.J03/486/2007
Data înființării06.03.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSat Herişani nr. 569, Valea Danului, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
0
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 269.508 | 940 | 30.546 | -238.022 | 0 |
| 2024 | 550 | 85 | 7 | 269.508 | 940 | 30.546 | -238.022 | 0 |
| 2023 | 521 | 17 | 1 | 269.543 | 940 | 30.496 | -238.107 | 0 |
| 2022 | 888 | 0 | 0 | 268.579 | 940 | 29.515 | -238.124 | 1 |
| 2021 | 39.620 | 0 | 0 | 235.555 | 940 | 32.982 | -201.633 | 1 |
| 2020 | 80.300 | 0 | 0 | 206.053 | 940 | 35.164 | -169.949 | 0 |
| 2019 | 98.672 | 0 | 0 | 202.039 | 940 | 57.390 | -143.709 | 2 |
| 2018 | 39.020 | 0 | 0 | 170.143 | 940 | 34.018 | -135.185 | 3 |
| 2017 | 46.302 | 0 | 0 | 112.222 | 940 | 29.296 | -81.986 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 15.45% | 3.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 18.36% | 4.03% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0% | -0.04% | -0.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 1.17 | 2.22 | 1.69 | 1.12 | 1.53 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 2.85 | 5.7 | 7.01 | 2.8 | 4.15 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 9379.84 zile | 9844.49 zile | 5775.88 zile | 129.45 zile | 74.66 zile | 152.73 zile | 144.98 zile | 114.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 888 Lei | 39.620 Lei | n/a | 49.336 Lei | 13.007 Lei | 15.434 Lei |
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
2.99%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 0.14 | 0.17 | 0.28 | 0.2 | 0.26 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.07 | 0.06 | 0.06 | 0.08 | 0.1 | 0.21 | 0.12 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 2.99% | 2.99% | 2.99% | 3.09% | 2.77% | 2.6% | 1.61% | 2.69% | 3.11% |
| Pondere active circulante | 97.01% | 97.01% | 97.01% | 96.91% | 97.23% | 97.4% | 98.39% | 97.31% | 96.89% |
©Firme.ro