Companie
Detalii identificare
Nume firmăPENSIUNEA NORMANDIA SRL
Cod unic de înregistrare RO 21447983 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1222/2007
EUIDROONRC.J35/1222/2007
Data înființării26.03.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5590
Această clasă include asigurarea cazării temporare sau de lungă durată în camere cu unul sau mai multe paturi sau dormitoare pentru studenţi, lucrători sezonieri şi alte persoane. Această clasă include:
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateAlte servicii de cazare
Informații de contact
Adresastr. Salcamilor nr. 35, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
266.057
Profit (Lei)
19.368
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266.057 | 19.368 | 1.614 | 423.764 | 41.249 | 231.901 | -150.614 | 1 |
| 2024 | 321.421 | 9.649 | 804 | 418.303 | 33.608 | 214.713 | -169.982 | 1 |
| 2023 | 385.863 | 13.670 | 1.139 | 434.194 | 53.772 | 200.791 | -179.631 | 1 |
| 2022 | 273.541 | 0 | 0 | 402.229 | 95.663 | 113.265 | -193.301 | 1 |
| 2021 | 154.444 | 0 | 0 | 393.455 | 172.914 | 70.398 | -150.143 | 1 |
| 2020 | 111.175 | 0 | 0 | 399.494 | 265.655 | 48.920 | -84.919 | 1 |
| 2019 | 269.346 | 565 | 47 | 154.648 | 95.007 | 55.767 | -3.874 | 3 |
| 2018 | 191.696 | 0 | 0 | 188.192 | 142.510 | 41.243 | -4.439 | 2 |
| 2017 | 221.302 | 0 | 0 | 88.569 | 86.734 | 30.017 | 28.182 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.86%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.86%
Profit net per salariat
19.368 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.28% | 3% | 3.54% | 0% | 0% | 0% | 0.21% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.43% | 6% | 4.47% | 0% | 0% | 0% | 1.21% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12.86% | -5.68% | -7.61% | 0% | 0% | 0% | -14.58% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 19.368 Lei | 9.649 Lei | 13.670 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 188 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
129.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 1.29 | 1.52 | 1.31 | 0.63 | 0.35 | 1.79 | 1.04 | 1.9 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 257.55 | 0 | 7.97 | 0 | 53.02 | 128.44 | 113.5 | 1170.91 |
| Durata medie încasare creanțe | 129.42 zile | 97.99 zile | 73.1 zile | 72.4 zile | 74.43 zile | 97.36 zile | 37.54 zile | 44.66 zile | 6.46 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 266.057 Lei | 321.421 Lei | 385.863 Lei | 273.541 Lei | 154.444 Lei | 111.175 Lei | 89.782 Lei | 95.848 Lei | 110.651 Lei |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
15.1%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 0.51 | 0.46 | 0.28 | 0.18 | 0.12 | 0.36 | 0.22 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 0.51 | 0.46 | 0.2 | 0.18 | 0.12 | 0.35 | 0.21 | 0.34 |
| Pondere active imobilizate | 15.1% | 13.53% | 21.12% | 45.79% | 71.07% | 84.45% | 63.01% | 77.56% | 74.29% |
| Pondere active circulante | 84.9% | 86.47% | 78.88% | 54.21% | 28.93% | 15.55% | 36.99% | 22.44% | 25.71% |
©Firme.ro