Companie
Detalii identificare
Nume firmăSILVIA OLTEANU CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare21483250 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6590/2007
EUIDROONRC.J40/6590/2007
Data înființării30.03.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
Adresastr. Drumul Taberei nr. 87, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
141.853
Profit (Lei)
60.717
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141.853 | 60.717 | 5.060 | 13.805 | 6.373 | 68.389 | 60.957 | 1 |
| 2023 | 131.827 | 53.599 | 4.467 | 6.572 | 9.829 | 50.582 | 53.839 | 1 |
| 2022 | 142.721 | 79.447 | 6.621 | 3.163 | 11.618 | 71.232 | 79.687 | 1 |
| 2021 | 91.163 | 33.896 | 2.825 | 6.970 | 11.821 | 29.285 | 34.136 | 1 |
| 2020 | 91.483 | 44.071 | 3.673 | 2.935 | 4.880 | 42.366 | 44.311 | 1 |
| 2019 | 108.935 | 44.327 | 3.694 | 2.848 | 5.825 | 41.590 | 44.567 | 1 |
| 2018 | 105.697 | 37.099 | 3.092 | 2.701 | 6.770 | 33.270 | 37.339 | 1 |
| 2017 | 91.205 | 45.903 | 3.825 | 1.615 | 7.714 | 40.044 | 46.143 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.61%
Lichiditate curentă
4.95
Viteza rotație active
1.9
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.61%
Profit net per salariat
60.717 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.8% | 40.66% | 55.67% | 37.18% | 48.17% | 40.69% | 35.1% | 50.33% |
| Marjă profit brut | 51.1% | 48.72% | 56.67% | 38.18% | 49.15% | 41.69% | 36.1% | 53.33% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.61% | 99.55% | 99.7% | 99.3% | 99.46% | 99.46% | 99.36% | 99.48% |
| Profit net per salariat | 60.717 Lei | 53.599 Lei | 79.447 Lei | 33.896 Lei | 44.071 Lei | 44.327 Lei | 37.099 Lei | 45.903 Lei |
Viteza rotație active
1.9
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.9 | 2.18 | 1.72 | 2.22 | 1.94 | 2.3 | 2.64 | 1.91 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 141.853 Lei | 131.827 Lei | 142.721 Lei | 91.163 Lei | 91.483 Lei | 108.935 Lei | 105.697 Lei | 91.205 Lei |
Lichiditate curentă
4.95
Lichiditate imediată
4.95
Pondere active imobilizate
8.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.95 | 7.7 | 22.52 | 4.2 | 14.43 | 14.6 | 12.32 | 24.8 |
| Lichiditate imediată | 4.95 | 7.7 | 22.52 | 4.2 | 14.43 | 14.6 | 12.32 | 24.8 |
| Pondere active imobilizate | 8.52% | 16.27% | 14.02% | 28.76% | 10.33% | 12.29% | 16.91% | 16.15% |
| Pondere active circulante | 91.48% | 83.73% | 85.98% | 71.24% | 89.67% | 87.71% | 83.09% | 83.85% |
©Firme.ro