Companie
Detalii identificare
Nume firmăLIOZ CONSULTANTA SRL
Cod unic de înregistrare21516218 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6934/2007
EUIDROONRC.J40/6934/2007
Data înființării04.04.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaBenjamin Franklin nr. 14, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
129.321
Profit (Lei)
37.050
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129.321 | 37.050 | 3.088 | 46.672 | 22.762 | 120.265 | 100.707 | 1 |
| 2024 | 126.746 | 63.053 | 5.254 | 73.931 | 33.453 | 103.453 | 63.293 | 1 |
| 2023 | 89.841 | 28.968 | 2.414 | 53.450 | 44.156 | 41.019 | 32.272 | 1 |
| 2022 | 99.333 | 50.512 | 4.209 | 24.948 | 52.958 | 21.280 | 50.752 | 0 |
| 2021 | 55.243 | 18.818 | 1.568 | 553 | 47.113 | 8.682 | 56.024 | 0 |
| 2020 | 80.860 | 36.396 | 3.033 | 633 | 44.918 | 3.814 | 48.936 | 0 |
| 2019 | 47.144 | 21.033 | 1.753 | 356 | 1.797 | 20.227 | 21.922 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 1.868 | 2.677 | 80 | 889 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 1.868 | 2.677 | 80 | 889 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.79%
Lichiditate curentă
2.58
Viteza rotație active
0.9
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.79%
Profit net per salariat
37.050 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.65% | 49.75% | 32.24% | 50.85% | 34.06% | 45.01% | 44.61% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 29.5% | 59.31% | 40.85% | 53.82% | 36.66% | 47.42% | 47.63% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 36.79% | 99.62% | 89.76% | 99.53% | 33.59% | 74.37% | 95.94% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 37.050 Lei | 63.053 Lei | 28.968 Lei | n/a | n/a | n/a | 21.033 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.9
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
212.72 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.9 | 0.93 | 1.05 | 1.34 | 0.99 | 1.66 | 2.14 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 212.72 zile | 216.27 zile | 0 zile | 8.75 zile | 0 zile | 4.82 zile | 0.02 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.321 Lei | 126.746 Lei | 89.841 Lei | n/a | n/a | n/a | 47.144 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.58
Lichiditate imediată
2.58
Pondere active imobilizate
15.91%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.58 | 1.4 | 0.77 | 0.85 | 15.7 | 6.03 | 56.82 | 0.04 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 2.58 | 1.4 | 0.77 | 0.85 | 15.7 | 6.03 | 56.82 | 0.04 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 15.91% | 24.44% | 51.84% | 71.34% | 84.44% | 92.17% | 8.16% | 97.1% | 97.1% |
| Pondere active circulante | 84.09% | 75.56% | 48.16% | 28.66% | 15.56% | 7.83% | 91.84% | 2.9% | 2.9% |
©Firme.ro