Companie
Detalii identificare
Nume firmăACTIF AUDIT INVEST SRL
Cod unic de înregistrare21521842 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/901/2007
EUIDROONRC.J29/901/2007
Data înființării05.04.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaCoştilei nr. 22, Sinaia, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
23.250
Profit (Lei)
-20.643
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.250 | -20.643 | -1.720 | 14.200 | 0 | 12.480 | -1.293 | 1 |
| 2023 | 16.600 | 4.782 | 399 | 707 | 0 | 19.543 | 19.350 | 1 |
| 2022 | 36.500 | 7.328 | 611 | 392 | 0 | 14.379 | 14.568 | 1 |
| 2021 | 25.750 | 11.057 | 921 | 3.230 | 0 | 19.715 | 16.797 | 1 |
| 2020 | 10.238 | 747 | 62 | 4.335 | 0 | 15.805 | 11.765 | 1 |
| 2019 | 29.250 | 778 | 65 | 7.182 | 0 | 17.917 | 11.018 | 1 |
| 2018 | 71.126 | 26.826 | 2.236 | 3.270 | 0 | 40.047 | 37.066 | 1 |
| 2017 | 63.482 | 10.155 | 846 | 3.703 | 187 | 40.133 | 36.897 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-88.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.88
Viteza rotație active
1.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-88.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-20.643 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -88.79% | 28.81% | 20.08% | 42.94% | 7.3% | 2.66% | 37.72% | 16% |
| Marjă profit brut | 0% | 34.28% | 21.16% | 44.58% | 10.06% | 4.99% | 38.72% | 17% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 24.71% | 50.3% | 65.83% | 6.35% | 7.06% | 72.37% | 27.52% |
| Profit net per salariat | -20.643 Lei | 4.782 Lei | 7.328 Lei | 11.057 Lei | 747 Lei | 778 Lei | 26.826 Lei | 5.078 Lei |
Viteza rotație active
1.86
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
181.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.86 | 0.85 | 2.54 | 1.31 | 0.65 | 1.63 | 1.78 | 1.57 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 181.07 zile | 266.8 zile | 94.34 zile | 111.75 zile | 344.68 zile | 110.39 zile | 43.02 zile | 9.38 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 23.250 Lei | 16.600 Lei | 36.500 Lei | 25.750 Lei | 10.238 Lei | 29.250 Lei | 71.126 Lei | 31.741 Lei |
Lichiditate curentă
0.88
Lichiditate imediată
0.88
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.88 | 27.64 | 36.68 | 6.1 | 3.65 | 2.49 | 12.25 | 10.84 |
| Lichiditate imediată | 0.88 | 27.64 | 36.68 | 6.1 | 3.65 | 2.49 | 12.25 | 10.84 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.46% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.54% |
©Firme.ro