Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHETRAN CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare21540828 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/7251/2007
EUIDROONRC.J40/7251/2007
Data înființării10.04.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Alunului nr. 7, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
116.668
Profit (Lei)
30.524
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.668 | 30.524 | 2.544 | 6.257 | 0 | 36.982 | 30.725 | 0 |
| 2024 | 109.515 | 21.573 | 1.798 | 8.302 | 0 | 77.382 | 69.080 | 0 |
| 2023 | 103.563 | 28.909 | 2.409 | 9.890 | 0 | 57.397 | 47.507 | 0 |
| 2022 | 177.263 | 83.133 | 6.928 | 8.924 | 0 | 22.583 | 13.659 | 0 |
| 2021 | 82.384 | 18.082 | 1.507 | 80.648 | 0 | 11.173 | -69.475 | 0 |
| 2020 | 59.258 | 4.744 | 395 | 104.641 | 0 | 17.085 | -87.556 | 1 |
| 2019 | 54.613 | 1.275 | 106 | 116.811 | 0 | 24.510 | -92.301 | 1 |
| 2018 | 71.226 | 0 | 0 | 104.163 | 0 | 10.587 | -93.576 | 1 |
| 2017 | 29.141 | 0 | 0 | 101.202 | 0 | 19.919 | -81.283 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.35%
Lichiditate curentă
5.91
Viteza rotație active
3.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.35%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.16% | 19.7% | 27.91% | 46.9% | 21.95% | 8.01% | 2.33% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 31.03% | 22.8% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.35% | 31.23% | 60.85% | 100% | -26.03% | -5.42% | -1.38% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 4.744 Lei | 1.275 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.15
Viteza rotație stocuri
5072.52
Durata medie încasare creanțe
95.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.15 | 1.42 | 1.8 | 7.85 | 7.37 | 3.47 | 2.23 | 6.73 | 1.46 |
| Viteza rotație stocuri | 5072.52 | 16.37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 95.42 zile | 210.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 59.258 Lei | 54.613 Lei | 71.226 Lei | 29.141 Lei |
Lichiditate curentă
5.91
Lichiditate imediată
5.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.91 | 9.32 | 5.8 | 2.53 | 0.14 | 0.16 | 0.21 | 0.1 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 5.91 | 8.51 | 5.8 | 2.53 | 0.14 | 0.16 | 0.21 | 0.1 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro