Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIDANYO SRL
Cod unic de înregistrare21614569 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/776/2007
EUIDROONRC.J26/776/2007
Data înființării23.04.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Stadionului nr. 5, Târnăveni, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
115.722
Profit (Lei)
5.194
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.722 | 5.194 | 433 | 3.405 | 0 | 28.903 | 25.498 | 0 |
| 2023 | 106.202 | 4.463 | 372 | 2.942 | 0 | 23.246 | 20.304 | 0 |
| 2022 | 177.802 | 3.983 | 332 | 19.737 | 0 | 35.578 | 15.841 | 0 |
| 2021 | 178.418 | 3.561 | 297 | 40.722 | 0 | 52.580 | 11.858 | 0 |
| 2020 | 158.197 | 0 | 0 | 28.134 | 1.478 | 34.953 | 8.297 | 0 |
| 2019 | 84.996 | 0 | 0 | 17.303 | 3.418 | 24.251 | 10.366 | 0 |
| 2018 | 105.507 | 161 | 13 | 16.422 | 5.392 | 23.328 | 12.298 | 0 |
| 2017 | 108.254 | 950 | 79 | 24.543 | 7.803 | 28.877 | 12.137 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.37%
Lichiditate curentă
8.49
Viteza rotație active
4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.37%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.49% | 4.2% | 2.24% | 2% | 0% | 0% | 0.15% | 0.88% |
| Marjă profit brut | 5.34% | 5.01% | 5.24% | 5% | 1.48% | 0.35% | 3.16% | 3.87% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.37% | 21.98% | 25.14% | 30.03% | 0% | 0% | 1.31% | 7.83% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4
Viteza rotație stocuri
4.48
Durata medie încasare creanțe
0.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4 | 4.57 | 5 | 3.39 | 4.34 | 3.07 | 3.67 | 2.95 |
| Viteza rotație stocuri | 4.48 | 5.28 | 5.78 | 3.64 | 5.05 | 4.27 | 4.57 | 3.83 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.75 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
8.49
Lichiditate imediată
0.9
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.49 | 7.9 | 1.8 | 1.29 | 1.24 | 1.4 | 1.42 | 1.18 |
| Lichiditate imediată | 0.9 | 1.06 | 0.24 | 0.09 | 0.13 | 0.25 | 0.02 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.06% | 12.35% | 18.77% | 21.27% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 95.94% | 87.65% | 81.23% | 78.73% |
©Firme.ro