Companie
Detalii identificare
Nume firmăELIMAR EXPERT SERVICES SRL
Cod unic de înregistrare21651729 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8423/2007
EUIDROONRC.J40/8423/2007
Data înființării27.04.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Baladei nr. 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
12.000
Profit (Lei)
11.409
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.000 | 11.409 | 951 | 23.890 | 0 | 36.299 | 12.409 | 0 |
| 2024 | 12.000 | 9.984 | 832 | 8.732 | 0 | 29.350 | 20.618 | 0 |
| 2023 | 12.000 | 9.634 | 803 | 16.530 | 0 | 27.164 | 10.634 | 0 |
| 2022 | 12.000 | 9.521 | 793 | 17.879 | 0 | 28.400 | 10.521 | 0 |
| 2021 | 12.000 | 8.864 | 739 | 2.466 | 0 | 21.767 | 19.301 | 0 |
| 2020 | 12.000 | 9.437 | 786 | 6.466 | 0 | 16.903 | 10.437 | 0 |
| 2019 | 16.000 | 11.740 | 978 | 11.845 | 0 | 12.845 | 1.000 | 0 |
| 2018 | 18.000 | 14.456 | 1.205 | 14.591 | 0 | 15.591 | 1.000 | 0 |
| 2017 | 18.000 | 14.828 | 1.236 | 40.601 | 0 | 41.601 | 1.000 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
95.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.94%
Lichiditate curentă
1.52
Viteza rotație active
0.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
95.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.94%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 95.08% | 83.2% | 80.28% | 79.34% | 73.87% | 78.64% | 73.38% | 80.31% | 82.38% |
| Marjă profit brut | 96.06% | 84.05% | 81.22% | 82.28% | 76.87% | 81.64% | 76.47% | 83.31% | 85.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 91.94% | 48.42% | 90.6% | 90.5% | 45.93% | 90.42% | 100% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.33 | 0.41 | 0.44 | 0.42 | 0.55 | 0.71 | 1.25 | 1.15 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 22.81 zile | 40.56 zile | 30.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.52
Lichiditate imediată
1.52
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.52 | 3.36 | 1.64 | 1.59 | 8.83 | 2.61 | 1.08 | 1.07 | 1.02 |
| Lichiditate imediată | 1.52 | 3.36 | 1.64 | 1.59 | 8.83 | 2.61 | 1.08 | 1.07 | 1.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro