Companie
Detalii identificare
Nume firmăPESCARUL RESTAURANT BAR SRL
Cod unic de înregistrare RO 217175 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2308/1991
EUIDROONRC.J12/2308/1991
Data înființării27.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaG-Ral Traian Moşoiu nr. 46, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
281.866
Profit (Lei)
122.418
Număr angajați
2
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 281.866 | 122.418 | 10.202 | 43.154 | 957.551 | 226.344 | 1.065.359 | 2 |
| 2023 | 181.106 | 1.255.976 | 104.665 | 46.480 | 483.417 | 737.363 | 1.098.918 | 2 |
| 2022 | 178.868 | 70.657 | 5.888 | 1.001.663 | 1.501.069 | 700.094 | 1.124.118 | 2 |
| 2021 | 138.716 | 26.901 | 2.242 | 245.330 | 1.518.721 | 701.733 | 1.900.942 | 2 |
| 2020 | 186.257 | 83.620 | 6.968 | 241.603 | 1.536.565 | 653.161 | 1.874.041 | 1 |
| 2019 | 248.368 | 139.407 | 11.617 | 300.213 | 1.554.599 | 638.664 | 1.790.421 | 1 |
| 2018 | 241.135 | 165.461 | 13.788 | 365.894 | 1.572.632 | 546.905 | 1.651.014 | 1 |
| 2017 | 222.211 | 142.961 | 11.913 | 112.281 | 1.590.666 | 520.745 | 1.896.501 | 1 |
| 2016 | 207.508 | 143.098 | 11.925 | 234.645 | 1.608.700 | 482.114 | 1.753.540 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.49%
Lichiditate curentă
5.25
Viteza rotație active
0.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.49%
Profit net per salariat
61.209 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.43% | 693.5% | 39.5% | 19.39% | 44.89% | 56.13% | 68.62% | 64.34% | 68.96% |
| Marjă profit brut | 44.43% | 706.84% | 40.53% | 20.45% | 45.82% | 57.13% | 69.62% | 65.34% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.49% | 100% | 6.29% | 1.42% | 4.46% | 7.79% | 10.02% | 7.54% | 8.16% |
| Profit net per salariat | 61.209 Lei | 627.988 Lei | 35.329 Lei | 13.451 Lei | 83.620 Lei | 139.407 Lei | 165.461 Lei | 142.961 Lei | 143.098 Lei |
Viteza rotație active
0.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
242.35 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.24 | 0.15 | 0.08 | 0.06 | 0.09 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 242.35 zile | 1316.27 zile | 1325.71 zile | 1709.34 zile | 1184.1 zile | 916.08 zile | 752.25 zile | 764.37 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 140.933 Lei | 90.553 Lei | 89.434 Lei | 69.358 Lei | 186.257 Lei | 248.368 Lei | 241.135 Lei | 222.211 Lei | 207.508 Lei |
Lichiditate curentă
5.25
Lichiditate imediată
5.25
Pondere active imobilizate
80.88%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.25 | 15.86 | 0.7 | 2.86 | 2.7 | 2.13 | 1.49 | 4.64 | 2.05 |
| Lichiditate imediată | 5.25 | 15.86 | 0.7 | 2.86 | 2.7 | 2.13 | 1.49 | 4.64 | 2.05 |
| Pondere active imobilizate | 80.88% | 39.6% | 68.19% | 68.4% | 70.17% | 70.88% | 74.2% | 75.34% | 76.94% |
| Pondere active circulante | 19.12% | 60.4% | 31.81% | 31.6% | 29.83% | 29.12% | 25.8% | 24.66% | 23.06% |
©Firme.ro