Companie
Detalii identificare
Nume firmăHABITAT CONCEPT SRL
Cod unic de înregistrare21764477 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007000705151
EUIDROONRC.J2007000705151
Data înființării18.05.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaNicolae Titulescu nr. 1, Loc. Pucioasa | Oraş Pucioasa, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
218.500
Profit (Lei)
-52.869
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218.500 | -52.869 | -4.406 | 61.806 | 0 | 91.001 | 29.195 | 0 |
| 2023 | 136.500 | 23.594 | 1.966 | 36.485 | 0 | 118.220 | 81.735 | 0 |
| 2022 | 97.957 | 58.447 | 4.871 | 9.170 | 0 | 67.311 | 58.141 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 553 | 0 | 247 | -306 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-24.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-181.09%
Lichiditate curentă
1.47
Viteza rotație active
2.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-24.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-181.09%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -24.2% | 17.28% | 59.67% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 19.92% | 62.24% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -181.09% | 28.87% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 58.447 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
119.9 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.4 | 1.15 | 1.46 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 46.11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 119.9 zile | 254.03 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 97.957 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.47
Lichiditate imediată
1.47
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.47 | 3.24 | 7.34 | 0.45 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 1.47 | 3.16 | 7.34 | 0.45 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro