Companie
Detalii identificare
Nume firmăITALROX SRL
Cod unic de înregistrare RO 21808131 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/784/2007
EUIDROONRC.J20/784/2007
Data înființării28.05.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4532
Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a carburanţilor,
4730
4730
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
Adresastr. Minerului, Deva, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
235.183
Profit (Lei)
26.441
Număr angajați
3
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235.183 | 26.441 | 2.203 | 164.023 | 0 | 140.178 | -23.845 | 3 |
| 2024 | 178.270 | -4 | -0 | 178.824 | 0 | 128.539 | -50.285 | 3 |
| 2023 | 111.856 | 5.885 | 490 | 164.757 | 0 | 114.476 | -50.281 | 2 |
| 2022 | 74.840 | 877 | 73 | 118.622 | 0 | 62.456 | -56.166 | 1 |
| 2021 | 152.372 | 0 | 0 | 122.471 | 0 | 65.428 | -57.043 | 1 |
| 2020 | 97.647 | 0 | 0 | 99.422 | 0 | 49.309 | -50.113 | 1 |
| 2019 | 92.517 | 2.334 | 195 | 107.519 | 0 | 64.888 | -42.631 | 1 |
| 2018 | 82.856 | 0 | 0 | 107.172 | 0 | 62.207 | -44.965 | 0 |
| 2017 | 84.037 | 1.650 | 138 | 100.398 | 0 | 65.889 | -34.509 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-110.89%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
1.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-110.89%
Profit net per salariat
8.814 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.24% | -0% | 5.26% | 1.17% | 0% | 0% | 2.52% | 0% | 1.96% |
| Marjă profit brut | 12.24% | 1% | 6.26% | 2.17% | 0% | 0% | 3.52% | 0% | 2.96% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -110.89% | 0.01% | -11.7% | -1.56% | 0% | 0% | -5.47% | 0% | -4.78% |
| Profit net per salariat | 8.814 Lei | -1 Lei | 2.943 Lei | 877 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 2.334 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.68
Viteza rotație stocuri
2.29
Durata medie încasare creanțe
0.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.68 | 1.39 | 0.98 | 1.2 | 2.33 | 1.98 | 1.43 | 1.33 | 1.28 |
| Viteza rotație stocuri | 2.29 | 1.66 | 1.16 | 1.42 | 2.97 | 2.02 | 1.65 | 1.36 | 1.39 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.42 zile | 0.81 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 78.394 Lei | 59.423 Lei | 55.928 Lei | 74.840 Lei | 152.372 Lei | 97.647 Lei | 92.517 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 0.72 | 0.69 | 0.53 | 0.53 | 0.5 | 0.6 | 0.58 | 0.66 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 0.08 | 0.12 | 0.01 | 0.08 | 0.01 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro