Companie
Detalii identificare
Nume firmăLAVY STYLE SRL
Cod unic de înregistrare21808913 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/1326/2007
EUIDROONRC.J29/1326/2007
Data înființării28.05.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Muncii nr. 8, Ploieşti, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
36.432
Profit (Lei)
-17.576
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36.432 | -17.576 | -1.465 | 58.819 | 0 | -2.837 | -61.656 | 1 |
| 2023 | 14.880 | -34.042 | -2.837 | 61.617 | 0 | 17.536 | -44.081 | 1 |
| 2022 | 6.740 | -32.286 | -2.691 | 15.755 | 0 | 5.716 | -10.039 | 1 |
| 2021 | 37.180 | 0 | 0 | 13.568 | 0 | 35.815 | 22.247 | 1 |
| 2020 | 23.934 | 3.271 | 273 | 11.411 | 0 | 41.326 | 29.915 | 1 |
| 2019 | 3.309 | 0 | 0 | 8.867 | 0 | 35.511 | 26.644 | 1 |
| 2018 | 3.658 | 0 | 0 | 17.336 | 800 | 47.688 | 31.152 | 0 |
| 2017 | 21.533 | 0 | 0 | 17.278 | 800 | 73.605 | 57.127 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-48.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.51%
Lichiditate curentă
-0.05
Viteza rotație active
-12.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-48.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.51%
Profit net per salariat
-17.576 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -48.24% | -228.78% | -479.02% | 0% | 13.67% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 28.51% | 77.23% | 100% | 0% | 10.93% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -17.576 Lei | -34.042 Lei | -32.286 Lei | 0 Lei | 3.271 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
-12.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | -12.84 | 0.85 | 1.18 | 1.04 | 0.58 | 0.09 | 0.08 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 36.432 Lei | 14.880 Lei | 6.740 Lei | 37.180 Lei | 23.934 Lei | 3.309 Lei | n/a | 21.533 Lei |
Lichiditate curentă
-0.05
Lichiditate imediată
-0.05
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -0.05 | 0.28 | 0.36 | 2.64 | 3.62 | 4 | 2.75 | 4.26 |
| Lichiditate imediată | -0.05 | 0.28 | 0.36 | 2.64 | 3.62 | 4 | 2.75 | 4.26 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.65% | 1.08% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 98.35% | 98.92% |
©Firme.ro