Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROJECT TEAM SRL
Cod unic de înregistrare RO 21819564 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/487/2007
EUIDROONRC.J39/487/2007
Data înființării29.05.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaAleea 1 Iunie nr. 3, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
328.656
Profit (Lei)
12.516
Număr angajați
6
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328.656 | 12.516 | 1.043 | 848.194 | 1.098.110 | 91.850 | -366.017 | 6 |
| 2024 | 232.405 | -86.626 | -7.219 | 898.711 | 1.142.881 | 88.640 | -378.533 | 6 |
| 2023 | 649 | 0 | 0 | 843.666 | 1.174.759 | 128.664 | -291.907 | 1 |
| 2022 | 1.516 | 0 | 0 | 633.394 | 1.247.448 | 86.734 | -155.692 | 1 |
| 2021 | 180.119 | 0 | 0 | 564.025 | 1.244.722 | 84.013 | -91.402 | 1 |
| 2020 | 24.738 | 0 | 0 | 496.111 | 1.218.921 | 81.301 | -52.337 | 1 |
| 2019 | 6.344 | 0 | 0 | 334.123 | 1.027.809 | 135.279 | -28.407 | 1 |
| 2018 | 7.549 | 0 | 0 | 207.064 | 524.061 | 561.318 | 20.971 | 1 |
| 2017 | 118.157 | 72.947 | 6.079 | 19.513 | 11.124 | 81.576 | 73.187 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.42%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
0.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.42%
Profit net per salariat
2.086 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.81% | -37.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 61.74% |
| Marjă profit brut | 4.53% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 62.74% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.42% | 22.88% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 99.67% |
| Profit net per salariat | 2.086 Lei | -14.438 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 72.947 Lei |
Viteza rotație active
0.28
Viteza rotație stocuri
9.26
Durata medie încasare creanțe
56.83 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.28 | 0.19 | 0 | 0 | 0.14 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 1.27 |
| Viteza rotație stocuri | 9.26 | 4.14 | 0.01 | 0.06 | 7.61 | 2.46 | 25.27 | 41.94 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 56.83 zile | 38.79 zile | 41229.25 zile | 13920.32 zile | 117.33 zile | 1020.21 zile | 7640.38 zile | 27035.58 zile | 162.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 54.776 Lei | 38.734 Lei | 649 Lei | 1.516 Lei | 180.119 Lei | 24.738 Lei | 6.344 Lei | 7.549 Lei | 118.157 Lei |
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
92.28%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.11 | 0.1 | 0.15 | 0.14 | 0.15 | 0.16 | 0.4 | 2.71 | 4.18 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.04 | 0.09 | 0.1 | 0.11 | 0.14 | 0.4 | 2.71 | 4.18 |
| Pondere active imobilizate | 92.28% | 92.8% | 90.13% | 93.5% | 93.68% | 93.75% | 88.37% | 48.28% | 12% |
| Pondere active circulante | 7.72% | 7.2% | 9.87% | 6.5% | 6.32% | 6.25% | 11.63% | 51.72% | 88% |
©Firme.ro