Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEST LINES SRL
Cod unic de înregistrare21876349 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2572/2007
EUIDROONRC.J12/2572/2007
Data înființării06.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 64, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
34.425
Profit (Lei)
-10.737
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.425 | -10.737 | -895 | 2.500 | 0 | 339.260 | 336.760 | 0 |
| 2024 | 86.189 | -24.868 | -2.072 | 40.676 | 0 | 413.174 | 372.498 | 0 |
| 2022 | 251.158 | 49.044 | 4.087 | 57.176 | 43.335 | 359.497 | 345.656 | 3 |
| 2021 | 165.272 | 12.601 | 1.050 | 42.178 | 54.881 | 309.540 | 322.243 | 2 |
| 2020 | 150.058 | 6.910 | 576 | 42.830 | 22.167 | 350.305 | 329.642 | 2 |
| 2019 | 182.906 | 10.633 | 886 | 46.654 | 41.446 | 327.940 | 322.732 | 2 |
| 2018 | 171.351 | 45.611 | 3.801 | 3.199 | 14.547 | 300.751 | 312.099 | 2 |
| 2017 | 214.922 | 93.962 | 7.830 | 6.084 | 22.481 | 250.090 | 266.487 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-31.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.19%
Lichiditate curentă
135.7
Viteza rotație active
0.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-31.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.19%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -31.19% | -28.85% | 19.53% | 7.62% | 4.6% | 5.81% | 26.62% | 43.72% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 19.53% | 7.62% | 5.41% | 6.82% | 27.5% | 44.74% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.19% | -6.68% | 14.19% | 3.91% | 2.1% | 3.29% | 14.61% | 35.26% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 16.348 Lei | 6.301 Lei | 3.455 Lei | 5.317 Lei | 22.806 Lei | 46.981 Lei |
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3582.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.1 | 0.21 | 0.62 | 0.45 | 0.4 | 0.5 | 0.54 | 0.79 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3582.52 zile | 359.55 zile | 0.87 zile | 679.02 zile | 17.07 zile | 13.2 zile | 14.09 zile | 11.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 83.719 Lei | 82.636 Lei | 75.029 Lei | 91.453 Lei | 85.676 Lei | 107.461 Lei |
Lichiditate curentă
135.7
Lichiditate imediată
135.7
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 135.7 | 10.16 | 6.29 | 7.34 | 8.18 | 7.03 | 94.01 | 41.11 |
| Lichiditate imediată | 135.7 | 10.16 | 6.29 | 7.34 | 8.18 | 7.03 | 94.01 | 41.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 10.76% | 15.06% | 5.95% | 11.22% | 4.61% | 8.25% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 89.24% | 84.94% | 94.05% | 88.78% | 95.39% | 91.75% |
©Firme.ro