Companie
Detalii identificare
Nume firmăECC CAR CLEANING SRL
Cod unic de înregistrare21878358 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007010975409
EUIDROONRC.J2007010975409
Data înființării07.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8122
Această clasă include activităţi de: -curăţenie exterioară a clădirilor de toate tipurile, inclusiv birouri, fabrici, magazine, instituţii şi alte imobile comerciale şi profesionale precum şi clădiri rezidenţiale -activităţi specializate de curăţenie pentru clădiri cum ar fi : curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare -curăţarea maşinilor industriale -alte activităţi de curăţenie a clădirilor şi maşinilor industriale, n.c.a. Această clasă exclude: -curăţarea cu abur, sablarea şi activităţi similare, pentru exteriorul clădirilor,
4399
4399
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati specializate de curatenie
Informații de contact
AdresaSos. Andronache nr. 203, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
84.700
Profit (Lei)
-10.957
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 84.700 | -10.957 | -913 | 4.237 | 0 | 67.309 | 63.072 | 1 |
| 2023 | 83.090 | 6.473 | 539 | 5.182 | 30 | 79.181 | 74.029 | 1 |
| 2022 | 83.684 | 15.164 | 1.264 | 6.355 | 401 | 73.510 | 67.556 | 1 |
| 2021 | 70.830 | 8.924 | 744 | 5.538 | 771 | 57.159 | 52.392 | 1 |
| 2020 | 72.207 | 7.647 | 637 | 6.048 | 1.142 | 48.374 | 43.468 | 1 |
| 2019 | 80.973 | 24.041 | 2.003 | 4.909 | 1.513 | 39.217 | 35.821 | 1 |
| 2018 | 29.416 | 0 | 0 | 14.507 | 1.884 | 24.403 | 11.780 | 1 |
| 2017 | 25.045 | 0 | 0 | 2.520 | 2.253 | 34.264 | 33.997 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-12.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-17.37%
Lichiditate curentă
15.89
Viteza rotație active
1.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-12.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-17.37%
Profit net per salariat
-10.957 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -12.94% | 7.79% | 18.12% | 12.6% | 10.59% | 29.69% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 8.83% | 19.12% | 13.6% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -17.37% | 8.74% | 22.45% | 17.03% | 17.59% | 67.11% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -10.957 Lei | 6.473 Lei | 15.164 Lei | 8.924 Lei | 7.647 Lei | 24.041 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
119.49 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.26 | 1.05 | 1.13 | 1.22 | 1.46 | 1.99 | 1.12 | 0.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 119.49 zile | 198.97 zile | 236.25 zile | 171.67 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 84.700 Lei | 83.090 Lei | 83.684 Lei | 70.830 Lei | 72.207 Lei | 80.973 Lei | 29.416 Lei | 25.045 Lei |
Lichiditate curentă
15.89
Lichiditate imediată
15.89
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.89 | 15.28 | 11.57 | 10.32 | 8 | 7.99 | 1.68 | 13.6 |
| Lichiditate imediată | 15.89 | 15.28 | 11.57 | 10.32 | 8 | 7.99 | 1.68 | 13.6 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.04% | 0.54% | 1.33% | 2.31% | 3.71% | 7.17% | 6.17% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.96% | 99.46% | 98.67% | 97.69% | 96.29% | 92.83% | 93.83% |
©Firme.ro